Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
  • Dilekci Mimarlık

Çeşme’nin Ilıca bölgesinde yer alan Folkart Ilıca Çeşme, 32 adet ikiz villadan meydana geliyor. Folkart Ilıca Çeşme, bölgenin en ayrıcalıklı villa projelerinden biri. Projedeki villaların tamamı tripleks ve 4 oda 1 salon tipinde tasarlandı. Çeşme’nin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, kafe, yeşil alan, çocuk oyun alanı, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı bulunuyor.

Yeni nesil bir mimari anlayışla tasarlanan Folkart Ilıca Çeşme projesinde şıklığın en güzel hali G-Ext Dış Cephe Dekoratif Panelleri ile villaların her metrekaresine yansıtıldı.

G-Ext Dış Cephe Dekoratif Panelleri, düzgün ve gözeneksiz yüzeyi sayesinde kirlenmeyi geciktirir, kolay temizlemeye imkan sağlar. Yanmayı geciktirici özelliğe sahiptir, yangın sırasında erimez, ateş damlaları oluşturmaz, kolay alev almaz, patlamaz ,zehirli gaz çıkartmaz, darbe ve mekanik basınçlara karşı dayanımı çok yüksektir. Asbest – klorit – toksit maddeler içermez, eğilme, bükülme ve çizilmelere mukavimdir, aşınma ve çatlamaya yüksek direnç gösterir, kolay işlenebilir, kesilip ebatlanabilir, delinebilir ve kolayca şekillendirilebilir. Rutubete ve buhara karşı yüksek dayanım sağlar, atmosferden kaynaklı kimyevi maddelerden etkilenmez.