Eskitme Ahşap Görünümlü İspanyol Dekoratif Tavan Kirişi - Dekoratif Mertek

Marka: NETEREN - TOTAL / TOTALWood

%100 eskitme ahşap görünümlü ve dokulu, U formatlı hazır dekoratif tavan kaplama malzemesidir. Fiberglas takviyeli polyester, doğal ahşap tozu ve özel kimyasallar karışımlarından üretilmiştir. Kendinden hazır renk ve dokusundadır. Ham plaka veya sonradan boyalı bir malzeme değildir! 1 Boy kiriş standart 285 cm uzunluğundadır. Farklı ebatlarda yan yüzeyleri mevcuttur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Eskitme Ahşap Görünümlü İspanyol Dekoratif Tavan Kirişi - Dekoratif Mertek ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


İç ve dış mekânlar, villalar, oteller, restoranlar, şarap mahzenleri, prefabrike yapılar, SPA ve hamamlar, kafe ve barlar, konutlar, ofisler, mağaza ve showroomlar, fuar stantları, portatif uygulamalar, bahçeler, mutfaklar, tavanlar, banyolar, özetle yaratıcılığınıza kalmış her türlü iç ve dış mekânda duvar kaplama, tavan kaplama ve cephe kaplama olarak kullanılır.

Patentli üretim tekniği ile İspanya’da üretilmiştir.
Standart boy: 285 cm
Ağırlık: ort. 2-4 kg/mtul
Et Kalınlık 3 mm, desen derinliği ort. 1 cm
Alev almaz. (Euroclass Ds3d0)
Vida ile direkt monte edilir.
-20 ile +60°C arasında üründe genleşme veya çekme oluşmaz.
Sağlıklıdır, polyester kokusu yaymaz.
Su ve nemden etkilenmez.
UV korumalıdır.
İç mekânda 15 yıl, dış cephede 5 yıl ürün garantisi mevcuttur.

ISO 9001:2000 APPLUS- LGAI Techological Center- EC 0519/00, ISO 14001:2004 APPLUS- LGAI Technological Center-MA-0182/00, Alev Almazlık Belgesi