Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Stonewrap
Stonewrap

Stonewrap

1998 yılında kültür taşı üretimine başlayan Atlantis Mühendislik ve İnşaat A.Ş., bugün Stonewrap kültür taşı, UrbanBrick kültür tuğlası ve UrbanFloor yer taşı tescilli markalarıyla ulusal ve uluslararası pazarda hizmet vermektedir ve tasarımcılara 45 farklı dokuda, 150 farklı renkte ürün sunarak her türlü projede çözüm üretmektedir. 
 
Atlantis Mühendislik ve İnşaat A.Ş. ürünleri ISO 9001 kalite standartlarına göre kalite kontrolünden geçerek sevk edilmektedir.
 
Firma, uzman satış ekibiyle yurtiçinde ve yurtdışında oluşturduğu bayi-satış noktası ağıyla geniş bir coğrafyada yaygın ve iyi bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Fabrika ise yeni otomatik üretim hattıyla her büyüklükteki projeye zamanında kültür taşı ve tuğlası üretecek kapasiteye ulaşmıştır.
 
Üretiminin önemli bir kısmını da ihraç eder hale gelen Atlantis Mühendislik ve İnşaat A.Ş. Stonewrap kültür taşı markasını uluslararası pazarda, kalitesiyle bilinen bir marka yapmanın gururunu yaşamaktadır. ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İrlanda, İtalya, Finlandiya, İsveç, Yunanistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Güney Afrika, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Ukrayna, İsrail, Ürdün, Irak, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Suudi Arabistan ve Hindistan firmanın şimdiye kadar dekoratif yapay taş ihracatı yapmayı başardığı başlıca ülkelerdir.