Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Roma Kenarbantları
Roma Kenarbantları

Roma Kenarbantları

Kurulduğu 1996 yılından bugüne Türkiye’nin pazar lideri ve dünyanın 3. büyük kenarbandı markası olan Roma Kenarbantları, 2010 yılında Avrupa’nın önde gelen ahşap bazlı malzeme üreticisi EGGER Grup ile ortaklığı sonucunda çok daha büyük bir aileye dahil olmuş, Türkiye’deki yatırımlarını ve dünya pazarındaki etkisini artırmıştır. Ağustos 2019 itibariyle yeni ticari unvanı EGGER Dekor A.Ş. bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Roma markası, kenarbandı markası olarak iç ve dış pazarlardaki yerini koruyarak hizmet vermeye devam edecektir.
 
Gebze tesisinde yıllık ortalama 1 milyar metre kenarbandı üreterek %52’si Batı Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 800’den fazla çalışanıyla müşteri ihtiyaçları ve pazar taleplerine “Üstün Kalite” prensibini benimseyerek en hızlı ve güvenilir bir şekilde cevap veriyor.
 
Gebze’de bulunan 35.000 m²’lik üretim alanında, modern donanımlara sahip farklı ürün hatları sayesinde PVC, ABS, PMMA ve alüminyum kenarbantları aynı çatı altında üretiliyor.