Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
  • 2019

Gerflor Türkiye

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise tek kontratla inşa edilen en büyük sağlık kampüsü olma özelliği taşıyan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Projesi’nin zeminlerinde Gerflor ürünleri tercih edildi.

1.312.349 m2 kapalı bir alana sahip olan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi; genel, kalp damar, nöroloji, çocuk, kadın doğum, onkoloji bölümlerinden oluşan altı kulesi başta olmak üzere; yüksek güvenlikli adli psikiyatri hastanesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesinden oluşuyor.

Dev proje, finansman alanında bir çok ödülün yanı sıra Partnership Awards, Yılın En İyi Sağlık Projesi Gümüş Ödülüne de layık görüldü.

Türkiye’nin en büyük sağlık projelerinin zeminlerinin çözüm ortaklığını yapmaya devam eden Yaktaş - Gerflor; ayak trafiğinin bu denli yoğun olduğu mahaller için sunduğu dayanıklı ürünlerle güven veriyor. Dünyanın tek kontratta inşa edilen en büyük hastanesinin zeminlerinde tercih edilen Gerflor ürünleri hijyen, bakım kolaylığı, performans ve estetik özellikleriyle de sağlık yapılarının vazgeçilmezi.

Dünyanın sayılı sağlık yatırım projeleri arasında yerini alacak olan Bilkent Şehir Hastanesi zeminlerinde; Gerflor’un yoğun trafiğe dayanımlı, kolay bakım avantajlı, hijyenik ve dekoratif ürün gruplarından Mipolam Cosmo, Mipolam Elegance EL5, Taralay Emotion ve Creation serileri kullanıldı.

Bürosit

Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük ‘Kamu-Özel İşbirliği’ projesi olan Bilkent Şehir Hastanesi'nde Bürosit kalitesi tercih edildi. İdari ofislerden ameliyathanelere, call center'dan CCTV odasına, hekim odalarından kütüphane ve bankolara kadar birçok kullanım alanı Bürosit'in estetik ve fonksiyonel ürünleriyle tasarlandı.