Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
  • Studio 13

  • EE İstanbul

  • 2021

“Birikte çalışan, paylaşan, her anı kıymetli olan insanların mekanı” kurgusuyla mekanları tasarlanmış yeni nesil iş hanı HAN Spaces, yeni nesil kablosuz elektronik dolap kilitleri kullanımı ile ofis mobilyalarında dijital dönüşüme öncülük ediyor.

VEMUS Elektronik, geliştirilen çevre ve işletme dostu miniK10 dolap kilitleri 10 yıla varan pil ömrü ve tasarımı ile yurtiçinde ve 40 ülkede yoğun ilgi görürken mobilyaya değer katan “hopinlock online” dolap yönetim uygulaması ile ofis yaşamındaki dijital dönüşüm süreçlerinde dikkat çekiyor.

HAN Spaces bünyesindeki dolaplara uygulanan kablosuz miniK10 elektronik şifreli kilitler sayesinde “hopinlock online” kilit yönetim sistemi ile dolapların dijital dönüşümü tamamlandı. Bu sistemde herhangi bir kablo olmadan bulut teknolojisi ile dolaplar bir merkezden online (çevrimiçi) yönetilebilmekte, çeşitli dolap kullanım senaryoları oluşturulup, bütün hareketler kayıt altına alınabilmektedir. hopinlock Online Kilit Yönetim Sistemi ile zaman damgalı ve sınırlı süreli kullanım olanağı sağlanarak dolapların en verimli şekilde kullanımı sağlanmaktadır.