Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
  • Jeyan Ülkü Mimarlık

  • 2021

Tasarımı Jeyan Ülkü Mimarlık tarafından yapılan Emaar Square Mall’da 900m2’lik Coface Türkiye Ofis projesinde Unigen Yapı Malzemelerinin tüm zemin çözümü ürünlerinden seçimler yapılarak, proje hayata geçirilmiştir.

Yükseltilmiş döşeme sistemi olarak; ofis, eğitim, banka, mağaza/AVM, havalimanı, konaklama, data center, call center, hastane/poliklinik, kongre ve konferans salonları, fuar alanları, stüdyolar gibi birçok alanda kullanılan Onto Enkapsüle Panel tercih edilmiştir.

Projenin zemin kaplamasında modulyss® First Koleksiyonundan First Define ve First Forward ürünleri seçilmiştir. First serisi ürünlerin sağlamış olduğu mix&match özelliği sayesinde koleksiyondaki tüm ürünler birbirleri ile kolayca eşleştirilerek bir bütün oluşturma imkânı sağlamaktadır.

Projenin ortak kullanım alanlarında güçlü aşınma tabakası dayanımı ve Superguard® kaplaması ile kolay temizlenebilir, lekeye ve darbelere karşı mukavemetli ve çok yoğun kullanım sınıfına uygun olan IVC Verdon Oak Looselay zemin kaplaması tercih edilmiştir.