Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
  • ETS Tur

Ege'nin tatil cenneti Bodrum'da  52.000 m²'lik alana kurulan Voyage Torba, 2012 yılı itibariyle renovasyon sürecine girmiştir. Ziyaretçilerine doğa ile iç içe tatil imkanı sunan Voyage Torba, toplam 495 odaya sahiptir. Hizmete açıldığı tarihten itibaren turizm alanında bir çok ödüle layık görülmüştür. Holiday Check Quality Selection 2014, Proven Quality 2015, Corendon "Hotel of the Year 2016", Booking.com 2018 Misafir Değerlendirme Ödülü, Holidaycheck Recommended 2019 sahip olduğu ödüllerden bazılarıdır.

dormakaba

Voyage Torba yenilenen yüzünde dormakaba ürünlerine yer vermiştir. Maksimum şeffaflık sağlayan HSW Easy Safe kayar toplanır camlı duvar sistemlerinin yanı sıra, SST Flex ve ES 200 Easy Otomatik kayar kapı da tercih edilen geçiş sistemi çözümleri olmuştur.

Topsit A.Ş.

Bodrum Torba Voyage Hotel I.Etap projesinde Xypex ürünlerinin göstermiş olduğu başarılı performans ve kazandırdığı zamandan dolayı II. Etapta da Xypex ürünleri tercih edilmiştir.  İnşaat süresi çok kısa olduğundan en önemli imalatlardan biri olan izolasyon ile zaman kaybedilmemesi ve uygulamalarda risk almadan  hatasız üretim yapabilabilmesi için büyük avantaj sunan Xypex katkı malzemeleri ile inşaat hatasız bir şekilde ilerlemiştir. Kesintisiz 200 mikserle 2000 m3 betonu nakledip temele Xypex katkı ile yerleştiren şantiye ekibi 36 saatte başarılı bir sürece imza atmıştır.