Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Portisan
Portisan

Portisan

1977 senesinde Portisan unvanı ile Burdur’un Bucak İlçesinde kalıp ve iskele imalatına başlamıştır. Portisan, inşaat kalıp sektörünün Avrupa’dan Türkiye’ye ilk teknolojik transferi olma özelliğini de taşımaktadır.
 
Başlangıçta iskele tasarımı ve üretimi için kurulmuş olan Portisan, kısa bir süre içerisinde diğer teknolojik kalıp ve iskele sistemlerini de ürün yelpazesine katmıştır.
 
Bugüne kadar bina, köprü, gemi inşa, uçak hangarı, kule, tünel, tribün, iş merkezi, spor salonları, fabrikalar, her türlü mimari kompleks inşaatlarında yaygın şekilde kullanılmış ve kullanılmakta olan Portisan ürünleri, mühendislik birikimi ve deneyimini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek, ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiş ve ileri düzey üretim teknolojilerini kullanarak hayata geçirmiştir. Deneyimli mühendis kadrosuyla projelendirme ve satış sonrası teknik desteğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Portisan kalitesinden taviz vermeden inşaat sektörüne güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.