Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

Marka: Technoform

Technoform Bautec, alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemlerinin ısı yalıtımı için yüksek hassasiyetli polyamid ısı yalıtım profilleri ve özel çözümler geliştirip üretmektedir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Giydirme cephe sistemi Isı yalıtımlı alüminyum doğrama sistemi Isı yalıtımlı giydirme cephe paneli Poliyamid ısı bariyeri Isı yalıtımlı kapı sistemi Isı yalıtımlı pencere sistemi Yalıtım profili Yalıtımlı sürme pencere sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Isı yalıtımlı alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemleri

2Teknik Özellikler

Yüksek hassasiyetli ölçüler, kuru darbe dayanımlı, %25 cam elyaf takviyesi, Technoform’a özgün 3 boyutta cam elyaf dağılımı, alüminyum ile benzer genleşme katsayısı, boya işlemine müsait, eloksal işlemine müsait
Standard polyamid malzeme tedariği dışında, geri-dönüşümlü polyamid, Bio-Polyamid ve Low-Lamda polyamid olarak da üretilebilmektedir.
Isı performansını arttırmaya yönelik, polyamid köpük, low-e folyo kaplama uygulamaları eklenebilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, DIN ISO 14025 ve EN 15804 uyarınca EPD (Environmental Product Declaration), Cradle to Cradle® (C2C) Sertifikası (Gold Level)