Ahşap

Kastamonu Entegre Ham MDF

Yüksek yüzey katmanı yoğunluğu olan ham MDF yüksek kaliteli mobilya ve iç dizayn uygulamalarında kullanılır. Kenar profillendirmesi ve yüzey işlemlerini destekler. Ayrıca düşük formaldehit içerir. Profil uygulaması için uygunluk, yüksek kenar stabilitesi, iyi yoğunluk profili, yüksek eğilme direnci, güçlü gövde yapısı, dengeli lif dağılımı, yüksek yüzey kalitesi, yüksek statik yükleme kapasitesi, düşük şişme değerine sahiptir.

Kastamonu Entegre Akrilik Levha

Akrilik levhalar, ABS/PMMA’dan üretilmiş PVC içermeyen yüzeylerdir. MDF ve yonga levha yüzeyine laminasyon usulü ile kaplanır. Plakaların ön yüzeyinde Senosan AM 1800 TopX Scratch Resistant çizilmeye üst düzey dayanımı olan akrilik plakalar kullanılmıştır. Arka yüz ise ön yüz ile uyumlu olarak aynı renkte astar plakalar ile kaplanmıştır. Akrilik Panel, yüksek parlaklık seviyesi, çizilmelere ve UV ışınlarına karşı gösterdiği yüksek dayanımla, çevre dostu güvenli bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Küçük çiziklerin cila ile rahatlıkla yok edilebildiği Akrilik Panel, ev kimyasallarına karşı dayanıklılığı ile de göz dolduruyor.

Vezirköprü Hafif Panel

İki adet ince levha arasına pres edilmiş kraft kağıtla imal edilen bu malzeme hafifliği ile ön plana çıkmış olup kalınlaştırılmış yüzeylerde kullanılmaktadır. Mobilya endüstrisinde birçok ilklere imza atan firma son günlerde tüm dünyanın ilgisini çeken ve “mobilya endüstrisinin geleceği” olarak tanımlanan hafif panel üretimini gerçekleştirerek ülkemiz ve dünya mobilyacılarının kullanımına sunmuştur.

Ecor Turkey Ekolojik İç Yapı Panelleri

ECOR; orman, tarım ve şehir atıklarından elde edilen her çeşit doğal selülozun, patentli teknoloji ile sadece su, ısı ve basınç uygulanması ile üretilir. %100 biyolojik bazlı, %100 zehirsiz, aynı zamanda sağlam, bükülebilir, hafif ve çevreci panellerdir. Ahşap, MDF, kontrplak, yonga levha vb. alternatifi olarak her türlü mobilya, stand, iç dekorasyon ve dekoratif ürünlerin üretiminde kullanılan yapı malzemeleridir.