İpekler Elektrik

Firma Hakkında

1993 yılında İstanbul Kartal ilçesinde şahıs firması olarak kurulmuştur.1994 yılında sermaye ortaklığına dönüşmüş ve 2002 yılının başından beri unvan değiştirerek İPEKLER ELK. İNŞ. VE MÜH. HİZ. SAN.TİC.LTD.ŞTİ adı altında çalışma hayatına devam etmektedir. 
 
Çalışma alanları malzeme satışı, proje ve müşavirlik, elektrik taahhüt, güneş enerjisi kurulum ve projelendirme konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş ve uzmanlaşmış personel ve ekipmanlara sahiptir. Firmamız aynı zamanda günümüz koşullarını da göz önüne alarak kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışa sahiptir. 
 
Firmamız Taahhüt ve Enerji gurubuna ait organizasyon bürosu ve deposunda faaliyet göstermektedir. Sahip olduğu servis araçları ile istenen yerlere malzeme sevkiyatı yapmaktadır. Taahhüt grubumuz bünyesinde bulundurduğu yaklaşık 70 kişilik ekibiyle fabrika, endüstriyel tesis, konut, villa, iş merkezi, hastahane, v.b tesislerin elektrik tesisat ve projelendirme işlerini yapar devreye alır.
 
İPEKLER ENERJİ, İPEKLER ELEKTRİK firması bünyesinde, dünyamızda ve ülkemizde potansiyel enerji üretim kaynaklarının azalması ve ekonomik büyüme ile enerji ihtiyacının sürekli artması sonucu enerji tasarrufu ve yenilenebilir enerjiler konusunda 2007 yılı başlarında çalışmalara başlamıştır. Güneş Enerjisi Kurulum ve Projelendirmesi konusunda da 2008 yılında faaliyete geçmiş olan firmamız ortalama 10 MW gücünde kuruluma ulaşmıştır. Solvin adlı kendi markasını yarattığı montaj ekipmanları satışını da yapmaktadır.

İpekler Elektrik Ürünleri

İpekler Elektrik

Teklif İste

Gönder