Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
İpekler Elektrik
İpekler Elektrik

İpekler Elektrik

  • Esenyalı Mah. Yanyol Cad. Varyap Plaza No:61/243, Pendik, İstanbul, Türkiye
  • 0216-3940225
  • www.ipekler.com.tr 
İPEKLER ELEKTRİK, 1993 yılından bu yana malzeme satışı, proje ve müşavirlik, elektrik taahhüt, güneş enerjisi projelendirme, kurulum ve kurulum sonrası bakım, onarım, danışmanlık konularında deneyimli kadrosuyla sektöre hizmet sunmaktadır. Günümüz koşullarında gelişen teknolojilere paralel olarak hizmet kapsamını sürekli genişleten firma, endüstriyel tesisler, fabrika, konut, iş merkezi, hastane ve benzeri tesislerin elektrik taahhüt işlerini anahtar teslimi olarak yapar, devreye alır ve bakım hizmetleri sunar.
 
Yenilenebilir enerji alanında EPC şirketi olarak 2007 yılında hizmet sunmaya başlayan birimi İPEKLER ENERJİ, İPEKLER ELEKTRİK firması bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizde yenilenebilir enerji konusunda hizmet sağlayıcı firmaların öncüllerinden olan İPEKLER ENERJİ, GENSED derneği kurucu üyesidir ve çatı üzeri güneş enerji sistemleri ve Güneş Enerjisi Santralleri (GES) için projelendirme uygulama ve bakım hizmetleri sunmaktadır.
 
SOLVİN e-ticaret markası (www.solvin.com.tr) ile güneş enerjisi ürün ve montaj ekipmanları satış hizmeti veren firmanın temel ilkesi; taahhütlerini uzman kadrosu eliyle zamanında tamamlayarak uzun soluklu iş birlikleri kurmaktır. 
 
İPEKLER ELEKTRİK, kurum olarak yaşadığımız dünyaya sorumluluğu gereği yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını teşvik etmekten ve gerekli sistem dönüşümlerinde sektörün paydaşı olmaktan gurur duymaktadır.