Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri

Marka: Schüco

FW 50+ sistemi ile kapaklı çubuk cepheler, FW 50+ SG ve SFC 85 ile silikon ve yarı kapaklı çubuk cepheler oluşturulmaktadır. USC 65 ile kapaklı panel cephe sistemleri, UCC 65 SG ile silikon panel cephe sistemleri üstün montaj özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Kapaklı cephelerde yüksek yalıtım opsiyonu bulunmaktadır. Sistem özellikle kapak ve profil çeşitliliği ile tüm mimari talepleri karşılar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konut blokları, iş yerleri, oteller, alışveriş merkezleri, idari binalar, havaalanları, fuaye cepheleri ve değişik amaçlı tüm orta ve büyük ölçekli binalar

• FW 50+, FW 50+ SG ve SFC 85 sistemleri ile kapaklı, yarı kapaklı ve cam cama çubuk cepheler, montaj kolaylığı sağlayan USC 65 ve UCC 65 SG ile kapaklı, yarı kapaklı ve cam cama panel cephe sistem önerileri sunmaktadır.
• Geliştirilen FW 50+ .Sl yüksek yalıtımlı seriler ile ısı kaybını minimuma indiren, bina performansını arttıran enerji etkin ürün opsiyonları bulunmaktadır.
• Giydirme cephe sistemleri, motorlu ya da manuel dışa açılır düşmeli ters vasistas veya paralel açılım kanat sistemleri ile entegre edilebilmektedir.
• Bunların dışında yangına, hırsızlığa, bombaya ve kurşuna karşı dayanım gibi farklı özellikli sistemlerle cevap veren opsiyonları bulunmaktadır.
• Sistem özellikleri ve proje bazlı geliştirilen özel sistem ve profil çeşitliliği ile tüm mimari talepleri karşılar.

ISO 9001, EN, DIN, GOST, QUALICOAT, QUALINOD