Buhar Geçirgen (Nefes Alan) Su Yalıtım Örtüsü

Marka: DELTA®-MAXX X

Eğimli çatılara özel, nefes alan su yalıtım örtüsü DELTA®-MAXX-X, çatı konstrüksiyonlarını hem yağış hem de yoğuşma suyuna karşı korurken % 9’a varan oranda enerji tasarrufu sağlıyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Buhar Geçirgen (Nefes Alan) Su Yalıtım Örtüsü ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Eğimli çatılarda, kaplama altı tahtası üzerine döşenebilmesinin yanı sıra OSB gibi bir kaplama altı tahtası kullanılmadan ısı yalıtımı üzerine direkt olarak da serilebilir.

• Yüksek yırtılma ve basma mukavemeti ile yüksek buhar geçirgenliği sayesinde, DELTA®-MAXX-X, kaplama altı tahtası üzerine döşenebilmesinin yanı sıra OSB gibi bir kaplama altı tahtası kullanılmadan ısı yalıtımı üzerine direkt olarak da serilebiliyor.
• Gerilerek yırtılmaya çalışıldıktan sonra bile, su geçirimsizliği, buhar geçirgenliği vb. teknik özelliklerinin hiçbirini kaybetmiyor ve de en önemlisi yağmur ve dolu testini geçen özel bir su yalıtım örtüsü. Özel kaymaz yüzeyi sayesinde, malzeme ıslansa bile üzerinde güvenli bir şekilde çalışılabiliyor.
• DELTA®-MAXX-X, entegre kendinden yapışkanlı kenara sahip. Bindirme kenarlarındaki bu kısımda yer alan patentli yapışkan yeni geliştirilmiş olup sıfırın altında 10 derece C'a kadar yapıştırma özelliğine sahip. Bu da, soğuk mevsimlerde dahi çatı imalatı yapılabilmesini sağlıyor.
• En önemli avantajları:
- Özel Membran Teknolojisi (AMS: Active Membrane System)
- Su geçirimsizlik
- Yağmur geçirimsizlik
- Rüzgâr geçirimsizlik
- Yüksek su buharı geçirgenliği
- Su buharı depolama özelliği
- Yüksek elastikiyet
- İş güvenliği
- Daha yüksek ısı dayanımı
- Daha yüksek UV Koruması
- Uzun ömürlü su yalıtımı

15 yıl ürün garantisi (Sertifikasında belirtilen garanti şartlarına uygun olarak)