Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Triolux LED Lighting Türkiye Altın Yaşam Ödülleri Sponsoru Oldu

Triolux LED Lighting Türkiye Altın Yaşam Ödülleri Sponsoru Oldu

Yılın en iyilerinin ödüllendirildiği törende Bir Demet Umut Derneği yararına bir sosyal sorumluluk projesi de gerçekleştirildi. Müzayede yoluyla konuklara sunulan iki adet tablonun gelirleri Bir Demet Umut Derneği’nin kasasına aktarıldı. Ayrıca Fatih Ürek, Yeşim Salkım, Ferman Toprak, Ege Balkız ve Seren Serengil gibi ünlü şarkıcılar ödül töreni kapsamında sahneye çıkarak geceyi taçlandırdılar. Bu unutulmaz gecenin kırmızı halı sponsoru ise Triolux LED Lighting oldu.

Türkiye Altın Yaşam Ödülleri’nde Triolux Işıltısı Boy Gösterdi

Birbirinden özel tasarımlara sahip ürünleri ile aydınlatma sektörüne yeni bir soluk getiren Triolux LED Lighting, iş, sanat, spor ve sosyal yaşam alanlarında büyük başarılara imza atan ünlülere ve güzel bir sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yapan Türkiye Altın Yaşam Ödülleri’nin kırmızı halı sponsoruydu. Ayrıca Triolux LED Lighting, Dekoratif Aydınlatma dalında Yılın Müşteri Memnuniyeti ödülüne layık görüldü.

Triolux LED Lighting tarafından ödül töreninin gerçekleştiği alana şık bir stant kurularak sergilenen aydınlatma ürünleri Fatih Ürek, Vahe Kılıçarslan, Yosi Mizrahi, Behzat Gerçeker, Nilperi Şahinkaya, Somer Sivrioğlu, İvana Sert, Ertem Şener, Pelin Akil, Hüseyin Avni Danyal, Özlem Ada Şahin, Eren Ünal, Şebnem Özinal, Seda Akgül ve Yeşim Salkım gibi ünlü isimler tarafından beğeniyle incelendi. Triolux LED Lighting standını ziyaret eden ve ürünlerini inceleyen ünlü isimlere özel tasarım masa lambalarından hediye etti.

Türkiye Altın Yaşam Ödülleri töreninde her sene bir yenisini eklediği başarılarıyla dikkatleri üzerine çeken Pelin Akil’in ödülünü Triolux LED Lighting kurucusu Serkan Atayurt takdim etti.