Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Natural Stone -15. Uluslararası Doğal Taş, Mermer Teknolojileri Fuarı

Natural Stone -15. Uluslararası Doğal Taş, Mermer Teknolojileri Fuarı

  • Fuarlar

  • 23 Ekim 2019, Çarşamba

  • 26 Ekim 2019, Cumartesi

  • CNR Expo Yeşilköy – İstanbul

Doğal Taş ve Mermer Sektörü Natural Stone'da Buluşuyor!

Avrasya’nın en büyük, modern ve en iyi lokasyonuna sahip fuar merkezi olan CNR Expo Yeşilköy, mermer ve seramik sektörlerinin en büyük fuarları aynı tarihte bir araya geldi. 

Yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Natural Stone ve UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı fuarları sektörün ihracat oranına büyük katkı yaptı.

Mermer, granit, traverten, mozaik, iç ve dış cephe kaplamaları, doğal taşlar, plaka ürünler, dekoratif ürünler, doğal taş işleme teknoloji ve ekipmanları, iş makineleri ve ekipmanları, jeneratörler, ambalajlama sistemleri ve bilgisayar destekli teknolojilerinin sergilendiği Natural Stone Fuarı’nda oluşan ticaret hacminin sektörün ihracat oranına da katkısı oldu.

CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük mermer fuarı Natural Stone mermer, doğal taş ve seramik sektörlerindeki yeni gelişmeleri, sektöre yön veren ürün guruplarını, teknolojide en son gelinen noktaları takip etmek isteyen ziyaretçilerini 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında bekliyor olacak.

Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.