Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
ENTECH - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı

ENTECH - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı

  • Fuarlar

  • 17 Ekim 2019, Perşembe

  • 20 Ekim 2019, Pazar

  • CNR Expo Yeşilköy – İstanbul

Yaşanabilir bir Türkiye için ENTECH!

Dünyanın en büyük fuarlarının düzenlendiği CNR Expo Yeşilköy, çevre teknolojileri alanında, Avrasya’nın en büyük fuarı olma hedefi ile yola çıkan ENTECH’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

CNR Holding; gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için 33 yıllık fuarcılık tecrübesini, yüz binlerce datadan oluşan ziyaretçi ve katılımcı ağını ENTECH için seferber etti. Tanıtım ve pazarlama faaliyetleri CNR’ın Londra ve Dubai ofislerinin yanı sıra 128 yetkili acente ağı üzerinden yürütülen ENTECH –  Geri dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı, 17-20 Ekim 2019  tarihleri arasında hayata geçirilecek.

Yeni yasal düzenlemeler kapsamında hareketlenen pazarın en büyük buluşma noktası olacak olan Entech'te, sektördeki en son gelişme ve yenilikler, sürdürülebilir çevre teknolojileri, çevreye duyarlı ürün ve uygulamalar sergilenecek.

Özel Sektör, Kamu, Yerel Yönetimler, Sanayiciler ve KOBİ’leri sosyal sorumluluk bilinci ile bir araya getirecek olan fuar, Türkiye’nin temiz çevre ve temiz gelecek hedeflerine ulaşması için en önemli organizasyon olacak.

ENTECH AREA SEKTÖRÜ AYDINLATACAK

CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve KOSGEB destekleri ile düzenlenen fuarda ayrıca Entech Area adlı özel bölümde  oluşturulacak. Çevre Teknolojileri Kongresi'nin, Bilimsel toplantıların, sertifika programlarının yapılacağı bu bölümde, katılımcı firmalar da yeni teknoloji ürün ve uygulamaları hakkında sunumlar yaparak, yeni iş bağlantıları kurma imkanı yakalayacak.

Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.