Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
ALUEXPO 2019 – 6. Uluslararası  Aluminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı

ALUEXPO 2019 – 6. Uluslararası Aluminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı

  • Fuarlar

  • 10 Ekim 2019, Perşembe

  • 12 Ekim 2019, Cumartesi

  • İstanbul Fuar Merkezi

Türkiye’de 27 yıldır metalurji sektörünün önde gelen fuarlarını organize eden Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası Aluminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı - ALUEXPO 2019, 10-12 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde katılımcı ve ziyaretçilerine kapılarını açıyor.
 
İlk Ankiros ve Annofer fuarları kapsamında yer alan aluminyum metalurjisi, sektörün beklentileri doğrultusunda 2009'dan itibaren ALUEXPO adı ile aluminyumun tüm alanlarını içeren bir yapıyla organize edilmeye başlamış, sektörle paralel olarak kısa sürede büyük bir gelişim göstererek, alüminyum konusunda dünyanın en önemli 3 fuarından biri haline gelmiştir.
 
Aluexpo, sektörü etkileyen kararların verildiği, Türkiye ve Avrasya’nın büyümekte olan alüminyum sektörünün vitrini olup bu kapsamda fuarı alüminyum üreticileri ve tedarikçileri başta olmak üzere yoğun olarak alüminyum ürün kullanan inşaat ve yapı, otomotiv, beyaz eşya, savunma, ulaştırma, ambalaj, enerji, mutfak ve ev eşyası ve daha birçok sektör ilgilisinin ziyaret etmesi bekleniyor.
 
Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşılabilir.