Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Dovi
Dovi

Dovi

  • Pirinçci Mah. Habibi Sok. Şimşek Apt. altı No: 14/A , Amasya, Türkiye
  • 0358-5139934
  • www.dovi.com.tr 
Dovi Ofis Mobilyaları herkesin kendisinden bir şeyler bulabildiği özgün, sade ve şık tasarımları, farklı seçenekler ile birlikte sunarak çalışma ortamlarını daha keyifli hale getiriyor. Firma, gelişen teknoloji ve modern hayatın getirdiği yenilikleri sürekli takip ederek her yeni gün gelişiyor, hizmet kalitesini arttırmak ve müşterilerine kusursuz hizmeti sunabilmek için yıllardır kendisini yeniliyor.
 
Dovi Ofis Mobilyaları Merzifon / AMASYA Organize Sanayi Bölgesinde 40.000m2 alan üzerinde son teknolojinin kullanıldığı tesislerinde, müşterileri için yüzlerce farklı tasarım üretiyor. Temel hedefler ve değerleri doğrultusunda ofis mobilyaları alanında sadece Türkiye’de faaliyet göstermekle kalmayıp, dünyanın değişik ülkelerine ihracat yapıyor. Dünyaya açılan bir marka olarak, gücünü müşterilerinin memnuniyetinden alan özverili çalışanları ile müşterilerinin çalışma mekanlarına farklı ve özgün tasarımları ile değişik trendler sunmaya devam ediyor.
 
Modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, siparişten sevkiyata otomasyon sistemini kurmuş olan sayılı ofis mobilyası üreticilerinden birisi olan Dovi, başarısının haklı gururunu müşterileriyle paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Ofis mobilyası alanında kullandığı hammaddelerden birisi olan “E1 kanserojen madde içermeyen suntalem”, uluslararası standartlara göre Türk Patent Enstitüsü tarafından Endüstriyel Tasarım Tescili ile patentlidir. Ayrıca ISO 9001:2000 ve TSE belgeleri de mevcuttur.