Yeşil Duvar Sistemleri

Yeşil Duvar Sistemleri/Flexipanel
Panele Ekle
ARMADA GROUPE Yeşil Duvar Sistemleri/Flexipanel

Kentsel alanlarda sıcaklık düzenlemesi Stimülasyon biyoçeşitlilik CO2 ve ince parçacıkların emilmesi Doğal bir görünüm Ses yalıtımı Su tutma özelliğine sahip Sürdürülebilir Flexipanel önceden ekili olduğu için anlık yeşil sonuç Hafif çözümler (45 kg/m²) Esnek malzemesi nedeniyle tüm yüzey sayesinde monte edilebilir Tercihinize ve duvar duruma göre dikim Desen veya logo bitki düzenleri yapılabilir. İnsanlar, hayvanlar ve çevre için faydalıdır.

Manyezit Yapı Levhası, Magnezyum Oksit Esaslı Yapı Paneli
Panele Ekle
Modelpan Manyezit Yapı Levhası, Magnezyum Oksit Esaslı Yapı Paneli

Türkiye’nin ilk manyezit yapı levhası Modelpan, yapı panelinde aranılan tüm inovatif özellikleri aynı üründe bir araya getiren yeni nesil magnezyum oksit esaslı yapı panelidir. Modelpan Manyezit Yapı Levhası A1 sınıfı yanmazlık, %100 doğal ve çevre dostu hammadde, su geçirmezlik, darbelere dayanıklılık, hafiflik, esneklik, ısı ve ses yalıtımı gibi pek çok üstün özelliğiyle tüm yapılarda dış cephe kaplamasından bölme duvar sistemlerine kadar pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.

Cephe Yeşillendirme Sistemi
Panele Ekle
Carl Stahl Cephe Yeşillendirme Sistemi

Carl Stahl I-SYS , X-TEND ve Greencable ile yapılan peyzaj uygulaması; planlaması kolay, kurulumu basit ve farklı dış cephe yüzeyi ile farklı bitkilerle uyumludur. Gölgelendirme, buharlaşma ile binanın soğutulması, hava yastığı oluşturarak ısı yalıtımı sağlaması, ses emilimi sayesinde gürültünün azalmasını, dış cephenin radyasyon, şiddetli yağmur, ısı değişimleri, kirletici maddeler ve tozdan korunması gibi imkanlar sağlar.