Yukarı Git

Kapı Kilit Sistemi/XS PRO BAREL

Marka
Kapı Kilitleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kapı Kilitleri teklifinizi hemen alın!
dormakaba Kapı ve Güvenlik Sistemleri
Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad.No:59/3, 34396, Sarıyer, İstanbul, Türkiye
0212-3320000
0212-3320001
Kısa Tanım
XS PRO Barel, esnek, kompakt, zarif tasarımıyla elektronik kilitleme ve geçiş kontrol sistemlerinde evrensel çözüm sunar. Bu geçiş kontrolü her tipteki kapı barel yuvaları ile uyumludur. Kapının istenen yönde güvenliğini sağlayan tek veya her iki taraftan topuz kullanım seçeneği mevcuttur.
Küçük, akıllı, mütevazi ve bir o kadar da zariftir. Herhangi bir kablolama tertibatı olmayan XS Barel Pro hem iç hem de dış mekan kapılarını aynı verimlilikle emniyet altına alır. Bu özelliği sayesinde özellikle prestijli cam bölmelerde kullanımı diğer kablolu geçiş kontrol sistemlerine göre daha çok tercih edilir.
Uygulama Alanları
Ofis, otel, fabrika, soyunma-giyinme odaları, toplantı odaları gibi geçiş yetkisi verilmek istenilen iç mekanlarda kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
HITAG ve MIFARE proximity kart okuyucularıyla kullanılabilir.
1-99 kişi arası geçiş imkanı sağlar.
Enerji kaybını önlemek için uyku moduna sahiptir.
30.000 geçiş imkanı sunmaktadır.
Kolay montaj özelliği ile standart bir kapının barelini DORMA XS Barel ile değiştirerek kapnızda kablosuz kontrollü geçişi sağlayabilirsiniz.
Fonksiyon : Yetkilendirilmiş bir Kimlik kartının gösterilmesi XS Cylinder Pro'nun yeşil ışık yakarak devreye girmesini sağlar ve kapıyı açmak üzere bir anahtar gibi döndürülmesine olanak sağlar. Yetkilendirilmemiş bir Kimlik cihazının gösterilmesi LED lambasının kırmızı ışık vermesini sağlar ve XS Cylinder Pro devre dışı konumda kalır ve kapı kilitli kalmaya devam eder.