İç Mekân Tasarımı

Renk Su Arıtma Merkezi Süpürge

Akıllı tasarımı ve önde gelen endüstriyel materyalleri sayesinde Beam sistemleri evleri daha kolay ve sağlıklı temizlemekle kalmayıp kullanıcılara hayattaki diğer önceliklere odaklanma kolaylığı sağlar. Beam Alliance merkezi vakum sistemleri kullanıcı istekleri doğrultusunda maksimum temizleme performansı için tasarlanmıştır. Geleneksel merkezi vakum sistemlerine göre %30 daha az enerji kullanarak daha güçlü bir motor ve tam kapalı BEAM Alliance hortum ve aparat kombinasyonu ile, Beam Alliance üstün temizlik sonuçları sağlar.

Drainvac Türkiye Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri

Islak-kuru temizlik yapabilen merkezi elektrikli süpürge sistemi. Yüksek ve kesintisiz emiş gücü, enerji tasarruflu motorları, sessiz çalışması, otomatik çöp tahliye sistemi ve zengin aksesuar çeşidi ile her mekana uygundur.

Drainvac Türkiye Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, Temizlik Hizmetleri Araç ve Gereçleri/2.Nesil Seri

Antimikrobial özel Silverclear SMS filtre (1 gr. ev tozu içinde 100-500 adeti canlı olmak üzere, yaklaşık olarak 19.000 adet akar bulunmaktadır. Yetişkin akarlar ortalama 6 hafta yaşarlar. Dişi akarlar bu süre içinde 40-80 yumurta bırakır. Bir akar yumurtası 4 hafta içinde yetişkin akara dönüşür. Bu filtre bütün akarların öldürülmesinde yardımcı olur.)

Drainvac Türkiye Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, Temizlik Hizmetleri Araç ve Gereçleri/Ekstraktör Serisi

Klozete monte edilerek kullanılan ve çöpünü sıvı ile klozete boşaltan sistemlerdir.

Drainvac Türkiye Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, Temizlik Hizmetleri Araç ve Gereçleri

Wolly 2 apartman dairelerinde hemen hemen her yere uygulanabilir. Duvar içi ya da dışına istenilen yere monte edilebilir, yer kaplamaz.

Drainvac Türkiye Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, Temizlik Hizmetleri Araç ve Gereçleri/Siklonik Seri

Çöp torbasız ve filtresiz siklonik merkezi vakum ünitesi, atmosfere egzoz çıkışı gerektirir. Çöp kovası şeffaftır, dolduğunda rahat görülür. Kuru ve ıslak-kuru temizlik için uygundur.

Blum TR Menteşe, Çekmece ve Kalkar Kapak Sistemleri

Blum Kalkar Kapak Sistemleri; Aventos ile kalkar kapaklar istenilen pozisyonda durdurulabilir ve Blumotion sayesinde yumuşak ve sessiz kapanırlar. Aventos katlanarak kalkan, paralel kalkan ve yukarı kalkan kapaklar içindir. Kulpsuz kalkar kapaklar hafifçe bastırılarak açılmaktadır. Blum Menteşe Sistemi: Menteşeler dolap kapaklarını gövdeye bağlarlar. Menteşe tipine göre kapaklar farklı genişliklerde açılabilirler. Direkt menteşeye entegre Blumotion fonksiyonu ile yumuşak ve sessiz kapanma sağlanır. Blum Çekmece Sistemleri: Mutfak, banyo, oturma ve yatak odası ve de büro için çekmece sistemleri mevcuttur. Blum bu farklı alanlar için uygun çözümler sunmaktadır, ahşap çekmeceler için raylar ve komple metal çekmece sistemleri.

Blum TR Çekmece Ray Sistemi/Movento

Ahşap çekmeceler için gizli ray sistemleri. Raylar çift açılımlı ve frenlidir. 4 boyutlu ayar imkanı vardır. Movento ray sistemi yüksek stabilite ve düşük sarkma değerlerine sahiptir.

Blum TR Dolap Kapak Sistemi/Aventos Kalkar Kapak SistemleriDolap Kapak Sistemi/Aventos Kalkar Kapak Sistemleri

Kalkar kapak sistemi Aventos üst dolaplara yüksek hareket konforu sağlar. Ağır ve büyük kapaklar bile kolayca yumuşak hareket eder.

Blum TR Çekmece Sistemleri/Tandembox

Tandembox çekmece sistemlerinde 3 ayrı program serisi müşterilere sunulmaktadır: Tandembox plus, Tandembox antaro ve Tandembox intivo.

Hazan Endüstriyel Temizlik Makineleri

Sanayi tipi süpürgeler, yer yıkama makineleri

Kale Kilit Dış Ticaret Elektronik Kabin Kilitleri

Bileklikli ID anahtarlı, şifreli ve kartlı kullanım seçenekleri bulunur. Yetkisiz kart veya yanlış şifre girilmesi, kilidin güç kullanılarak açılması veya mandalın zorlanması durumlarında 20 saniye süreli alarm fonksiyonu devreye girer. 12 mm uzunluğundaki mandal ile otomatik ya da manuel kilitleme. Pilin tamamen bitmesi veya acil müdahale gerektiren durumlarda ön panel altındaki terminale 9V’luk harici pil ile müdahale edilerek açılabilir. Otel, sağlık ve eğitim kuruluşları, spa ve spor merkezleri gibi ortak kullanım alanlarında ihtiyaç duyulan kabin, dolap ve çekmece gibi malzemelere uygulanabilir.

Şeritçioğlu Suni Deri

Döşemelik suni deri