Yapı Öncesi İşler

Mesa Prefabrik İstinat Duvarları

Mesa Prefabrike Üretim Tesisi, üretmekte olduğu, desenli istinat duvarları ile yaşayan istinat duvar elemanlarını kullanarak yapı çözümleri sunmaktadır. Prefabrik yapı elemanları ile oluşturulan istinat yapıları, prefabrik yapı üretiminin uygulama hızı üretim kalitesi ve ürün çeşitliliği gibi tüm avantajlara sahiptir.

Portisan Perde-Kolon Kalıbı

Genel anlamda dolu gövdeli H20 ahşap kiriş elemanlarının çelik kuşaklar ve bu kuşakların bağlantısını sağlayan elemanlarla birleştirilmesi ile oluşan sistemdir. Bu sistem ile 90KN yüke kadar emniyetli kalıp sistemi oluşturulabilmektedir. Her türlü projeye adaptasyonu sağlanabilir.

Portisan H Tipi Yük İskelesi

Ana sistem H çerçevelerden oluşur. Bu H çerçeveler diagonal ve yan bağlantılar ile mukabil hale getirilir. Kullanım yerine göre 3 farklı uygulamaya olanağı sağlar. Pratik ve güvenli bir iskele sistemidir.Her bir ayak 55 KN yük taşıyabilir.

Yakar Kardeşler Hidrolik Demir Kesme Makinesi/YK 3600

YK 3600 Hidrolik Demir Kesme Makinesi Yakar Kardeşler tarafından tasarlanmış ve imal edilmiştir. Makina Yakar Kardeşler teknik kadrosu tarafından, kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde problemsiz ve tam otomatik olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Arsan Kauçuk Elastomerik Mesnet

<p> Arsan elastomerik mesnetleri, iki veya daha fazla &ccedil;elik yaprakla takviye edilmiş volkanize elastomerik bloklardan oluşmaktadır.Tam bir korozyon koruması sağlayacak ve bakıma gerek bırakmayacak şekilde volkanize edilmiş y&uuml;ksek dayanımlı &ccedil;elik plakalar &ccedil;epe&ccedil;evre elestomerle kaplanmıştır.Esneklik &ouml;zelliğine sahip olan elastomerik mesnetler binaları ve k&ouml;pr&uuml;leri dengesiz y&uuml;k dağılımlarına karşı daha sağlıklı bir hale getirmektedirler.</p>

Lam Plastik Plastik Kaset Kalıpları & Paspayı ve Aksesuarları

Plastik kaset döşeme kalıpları, plastik asmolen döşeme kalıpları. Kaset ve Kanal tip beton kalıpları dayanıklılık, uzun ömür, kolay montaj ve söküm gibi özelliklere sahiptir. Kanal tip kalıplar tuğla vb asmolen malzemesi ve kalıp kullanmadan inşa imkanı sağlar. Diğer ürünler ise paspayı ve kalıp aksesuarlarıdır.

Yapı Servis CeraLine Lineer Duş Kanalı

Şıklığı Good Design, reddot, IF ve Design Plus tasarım ödülleri ile tescillenmiş, kalitesi Alman LGA ve GET enstitülerince onaylanmış olan CeraLine, paslanmaz çelik, renkli cam ve ahşap desenli kapak seçenekleri ile hemzemin duş uygulamalarına eşsiz güzellikte bir bitiş sağlıyor. CeraLine, hemzemin duş drenajında son derece önemli olan su yalıtımı, kokunun önlenmesi ve su tahliye hızı konularında gösterdiği performans ile EN 1253 standardı uygunluk belgesine hak kazanmış bir lineer yer süzgecidir.

Altekma Boya Püskürtme Makinesi/T-MAX 506

T-Max bir boya püskürtme makinesinin ötesinde macun ve grenli boya uygulamaları için gerçek bir çözümdür. Bu makine tek kişinin kolaylıkla taşıyabileceği ve temizleyebileceği şekilde tasarlanmıştır. T-Max 506 modelinde günde 500m² daha fazla yer uygulama işi yapılabilinir.

Kontra Yapı Filmli ve Filmsiz Plywood/Kontrplak

Kontrplak ahşap bir paneldir. Kontrplak panel en az 3 katmandan oluşur. Katmanlar çapraz olarak dizilirler. Kontrplak paneller film, boya gibi malzemelerle kaplanabilir. Yapıştırma işlemi fenolik reçine ile gerçekleştirilir.

Tamer Kalıp Tünel Kalıp Sistemi

Tünel kalıp sisteminin avantajları, hızlı kalıp kurma ve beton dökümü kısa inşaat süreleriyle gelen ekonomi , perde ve döşemenin birlikte dökülmesi ile oluşan monolitik bir ana yapı ve depreme dayanıklı binalar, sıva gerektirmeyen düzgün beton yüzeyi, beton imalatındaki ölçüsel doğruluk ile sağlanmış ara duvar bölmelerive doğrama gibi malzemelerin dökümünden hemen sonra yerlerine takılabilmesi avantajı

Altekma Boya Püskürtme Makinesi/EH 200

EH 200 boya püskürtme makinesi ağır işler için mükemmel kolaylık ve rahatlık sağlar. Boya püskürtmesinin tamamiyle havasız olması sebebiyle tozuma olmaz ve boyada %35'e varan tasarruf imkânı sağlar. EH 200 kullanıcının daha az yorulmasını ve daha fazla yer boyamasını sağlar. Profesyonel anlamda kullanıcıya hız, zaman ve daha çok iş imkanı sunar.

Balcıoğlu Mümessillik Plastik ve PVC Esaslı Kompozit Panel (PVC Esaslı Plywood)

Dayanıklı, uzun ömürlü, çevreye saygılı bir şekilde tasarlanarak kullanıcının hizmetine sunulan ve hammaddesi plastik olan Balko Pi Plak; brüt beton alınacak kalıp işlerinde, tekrar kullanım sayısı için yüksek beklentisi olan projelerde kullanılabilecek %25 oranında geri dönüşüm özelliği olan plastik ve PVC esaslı kompozit paneldir.

Balcıoğlu Mümessillik Plywood

Balko Plywood Birch (SVEZA), yüksek beklentili beton kalıp işlerinde - tekrar sayısı fazla olan yerlerde kullanılması tavsiye edilen sık katmanlı ve dayanımı yüksek bir kontrplaktır. 1.4 mm kalınlığındaki huş ağacı katmanlarından üretilir. Soğuk iklim ağacı olan Huş (Birch) yapısı itibariyle kontrplak için en uygun olan ve kontrplağa ek dayanım gücü veren bir ağaç cinsidir. Üstün dayanım, yüksek mukavemet değerleri ve çok sayıda tekrar kullanım gereken yerlerde kullanılır.

Mimsan İnşaat Plywood

Kontrplak ince katmanların uygun yapıştırıcı ile preslenmesinden oluşan ahşap paneldir. Dış yüzeyler fenolik film ile kaplanmıştır.

Geoteknik Station, Theodolit, Dijital ve Optik Nivo, Lazerli Nivo, GPS, Disto Lazer Mesafe Ölçer ve Aksesuar

South GPS, Kolida, Datum, Next markalarının distribütörlüğü altında satış ve teknik servisi yapılan Total Station, Theodolit, Dijital ve Optik Nivo, Lazerli Nivo, GPS, Disto Lazer mesafe ölçer ve tüm aksesuarlarının ilgili tüm kamu, kurum ve kuruluşlara hizmeti verilmektedir.

Ademsan Makine Elektrikli Asma İskele ve Dış Cephe Temizlik Sistemi

Dış cephe kaplama ve temizlik sistemlerinde en rahat erişimi sağlar. Çalışma platformundan kablolu / kablosuz olarak yatay dikey ve diğer hareketleri kontrol edebilen makineler ile %60 çalışma tasarrufu sağlar.