Kaba Yapı

TRIMline ÖZEL AHŞAP İMALATLARI

TRIMline ahşap üretim programında, ağırlık olarak verdiği 1. konu başlığı, tasarımcıların en zorlu kalemi “Özel Ahşap Proje” çözümlemeleridir. Her türlü detayın, şantiyelerde fabrikasyon kalitesinde oluşturulması için TRIMline ahşap ekibinin yoğun çalışması, tasarımcı ile ortak yürüttüğü uyumla öne çıkar. "Butik" olarak da adlandıracağımız özel ahşap detaylarında, seri üretim mantığından farklı olarak her projeye özgü yeni öngörüler uygulamaya dönüşmektedir. Bu sayede çoğu projemiz detaylarda bir diğerinden farklılaşarak benzersizleşmektedir.

Seranit Grup Ekolojik Sıva/Oxicoat

Oxicoat aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşan özel formüllü bir ekolojik sıvadır. Yapısındaki sıva minarellerinin iyon değiştirme ve absorbsiyon özellikleri sayesinde çok çeşitli faydalar sağlar. Absorbsiyon ile kötü kokuların ve fazla rutubetin emilmesiyle ortamdaki yaşam kalitesi yükselir. Bu özelliklik sayesinde ekolojik sıvaya ekstra avantajlar getirir. Özellikleri : Kötü kokuları yok eder. Küf ve bakteri oluşumunu engeller. Aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşmuştur,özel formülü ekolojiktir. Çeşitli kimyasal gazların emilimini sağlar. Hava kalitesi artırır. Ortamın nem seviyesini dengeler. Ses yalıtımına katkı sağlar. Isı yalıtımına katkı sağlar. Yanmaz. Ekonomiktir. İşleme ve onarım kolaylığı sunar. Kolay şekil alır, kolay montaj sağlar. Her türlü yapıya uygundur. Hafiftir. Yüzeye nefes aldırır.

ABS Alçı Saten Perdah Alçısı/DecoSilk

İnce uygulanabilen alçı esaslı son kat perdah alçısıdır. Brüt beton, gazbeton, ince kara sıva gibi yüzeylerin son derece düzgün bir şekilde bitimini sağlar. Yüzeylerdeki boşluk ve pürüzleri kapatır, doku farklarını, kalıp hatalarını, düzlemsel bozuklukları giderir. Her türlü boya ve dekoratif kaplamanın macun gerekmeksizin uygulanabileceği kusursuz bir yüzey sağlar.

ABS Alçı Sıva Alçısı/DecoWall

Beton, gaz beton, tuğla ve bimsblok gibi yüzeylere doğrudan uygulanabilen sağlıklı ve doğal bir hazır alçı sıva ürünüdür. Sağlıklıdır. Ortamdaki rutubeti dengeler, ısı yalıtımı ve ısısal konfor sağlar. Isı yalıtımına katkı sağlar. Hazır sıvadır. 35 kg’lık lamine edilmiş polipropilen torbalar içindedir. Tuğla, beton, gaz beton, bimsblok vb. yüzeylerde doğrudan ve güvenle uygulanabilir.

ABS Alçı Makine Sıva Alçısı/M95

M95 Makine Sıva Alçısı İç duvar ve tavanlarda tek katta makina ile uygulanan, alçı esaslı yüksek kaliteli bir sıva ürünüdür. Tuğla, beton, gazbeton vb. Sıva gerektiren tüm duvar ve tavan yüzeylerinde uygulanabilir. Sıva uygulamalarını hızlandırır. Daha sert ve darbelere karşı daha dayanıklı yüzeyler verir. Ayrıca, elle uygulanan sıva alçısı özelliklerinin tümünü bünyesinde bulundurur. 35 kg’lık lamine edilmiş polipropilen torbalar içindedir.

Insulatech Zemin Yalıtım Sıvası

Insula yenilikçi ve ekolojik yapısı ile, tamamen Türk mühendislerce ileri teknoloji cam bazlı geri dönüşümlü ham maddeden üretilen, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik açısından "Yeşil Bina" sertifikalarına (LEED, BREEAM vb.) önemli ölçüde katkı sağlayan inorganik bir ısı, yangın, ses ve nem yalıtım malzemesidir.

Insulatech Dış Cephe Yalıtım Sıvası

Insula yenilikçi ve ekolojik yapısı ile tamamen Türk mühendislerce ileri teknoloji cam bazlı geri dönüşümlü ham maddeden üretilen, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik açısından "Yeşil Bina" sertifikalarına (LEED, BREEAM vb.) önemli ölçüde katkı sağlayan, inorganik bir ısı, yangın, ses ve nem yalıtım malzemesidir.

Insulatech İç Cephe Yalıtım Sıvası

Insula yenilikçi ve ekolojik yapısı ile, tamamen Türk mühendislerce ileri teknoloji cam bazlı geri dönüşümlü ham maddeden üretilen, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik açısından "Yeşil Bina" sertifikalarına (LEED, BREEAM vb.) önemli ölçüde katkı sağlayan inorganik bir ısı, yangın, ses ve nem yalıtım malzemesidir.

Kil-San Baca Tuğlaları

Binaların ısıtma sistemlerinden açığa çıkan gazların uzaklaştırılması amacıyla kullanılan baca tuğlaları 1000°C ısıda pişirilmelerinden dolayı yüksek sıcaklıktaki gazların dışarı atılmasında güvenle kullanılır. Bu işlem sırasında binadaki baca sistemlerine, farklı imal edilmiş baca tuğlaları ile de uyum sağlanır. Ürünler ambalajlı da sevk edilir.

Kil-San İzolasyon Tuğlaları - W ve AB 0,8 Sınıfı

Özel olarak dizayn edilmiş delik şekilleri, yerleşimleri ve içerdiği porozite miktarı sayesinde yüksek ses ve ısı yalıtımı sağlar. Tasarımında bulunan lamda ve zıvanalar sayesinde geçmeli olarak kullanılır. Böylece yatay ve düşeyde ısı köprülerinin ortadan kalkması ile birlikte harç tasarrufu sağlanır. Ayrıca duvar başlangıcı ve bitişlerinde özel olarak dizayn edilmiş delik yapısındaki başlık tuğlaları kullanılarak duvarın standartlarına uygun imal edilmesi ve ısı kaçaklarının en az seviyeye düşmesi sağlanır. Ürünler ambalajlı da sevk edilir.

Kil-San Asmolen Tip Tuğlalar

Binalarda iki katı birbirinden ayırmak amacıyla kullanılan dolgu elemanlarıdır. Ürünler ambalajlı da sevk edilir.

Kil-San Yatay Delikli Tuğla

Betonarme yapılarda iki farklı ortamı birbirinden ayırmak amacıyla kullanılan yatay delikli dolgu elemanıdır. Bina içindeki yaşama alanlarını birbirinden ayırmak ve dış duvarları oluşturmak için kullanılır. Ürünler ambalajlı da sevk edilir.

Özçete Karo Prekast Merdiven Basamakları

Özçete Karo prekast ürün grubu; terrazzo karo koleksiyonunun tamamlayıcı ürünleridir. L basamak, kordonlu basamak, düz basamak, döner basamak çeşitlerinde üretim yapılır. Kaydırmazlık bandı, kumlama, tarama bandı seçenekleri vardır. Süpürgelik ve limonluk tamamlayıcı ürünlerdir.

Uskon A.Ş. Prefabrike Çelik Uzay Kafes Çatı Sistemleri

Uzay çatı sistemleri; boru, küre ve cıvatalardan oluşan, yalnızca eksensel yük taşıma prensibine dayalı, büyük açıklıklar geçebilen üç boyutlu çelik makas çatı sistemleridir.

Mapei Su Yalıtım Harcı/Mapelastic

Balkon, teras, banyo ve yüzme havuzlarının su yalıtımı için -20°C’de dahi esnekliğini koruyan, çift bileşenli, çimento esaslı su yalıtım harcıdır.

Mapei Tamir Harcı/Wallmerk Repair Mortar S40 T

Wallmerk Repair Mortar S40 T; sülfata dayanıklı, elyaf donatılı, polimer takviyeli, tiksotropik (mala kıvamında) çimento esaslı yüksek nitelikli, yapısal tamir harcıdır.