Banyo

Mesa Doğrama Banyo Dolapları

Projesine uygun banyo dolabı imalatı yapılır. Stok imalatımız yoktur. Sipariş üzerine projeye göre imal edilir.

Normo Metal Klozet

<p> Paslanmaz &ccedil;elik klozetler; kırılmaz, dağılmaz, hijyenik, kir yapmaz, leke tutmaz &ouml;zelliklere sahiptir. &Uuml;r&uuml;n&uuml;n 5 yıl garanti s&uuml;resi mevcuttur.</p>

BM Cam Donanımları Sürme Cam Kanatlı Duş Kabini Sistemleri/Hipzac

Noktasal tutuculu sürme cam kanatlı duş kabini sistemi

Dortek Kapı Banyo Dolapları

Dortek banyo dolapları özgün tasarımları ve modüler çeşitliliği ile uzun ömürlü kullanım oluşturmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan lavabo ve armatürleri dolaplarda bütünleyici bir görünüm sağlamaktadır.

HÜPPE Duş Kabini/Aura

Duş teknesi, küvet ve seramik üstü kullanıma uygun, minimalist tasarıma sahip duş kabini

HÜPPE Duş Kabini/Studio Berlin pure

Duş teknesi, küvet ve seramik üstü kullanıma uygun, çerçeveli-çerçevesiz duş kabini

HÜPPE Duş Kabini/Studio Paris elegance

Duş teknesi, küvet, seramik üstü kullanıma uygun, çerçeveli-çerçevesiz duş kabini

HÜPPE Duş Teknesi/Streamline

FX kapaklı modellerde ve standart versiyonlarda, köşe, kare, beşgen, kare ve dikdörtgen formlarda flat (F), monoblok flat (MF) ve panelli flat(PF), Flat easy step (F ES) akrilik duş tekneleri

HÜPPE Duş Teknesi/Purano, Verano, Easy Step

Köşe, kare, dikdörtgen, asimetrik köşe, beşgen ve yarım daire formlarda, polimerik kompozit duş tekneleri

Seranit Grup Banyo Mobilyası/Avantgarde-Lily

Yenilikçi sıra dışı çizgilere sahip, ışıltısıyla göz kamaştıracak tasarımları bir araya getiren Vanucci Banyo 3 ayrı seri (Modern, Clasic, Avandgarde) ve 12 modeli tüketicinin beğenisine sunuyor. Doğal ahşap, mat ve parlak lake, vöm kapak alternatifleri ile sınırsız mekânlar yaratılmaktadır.

ZMT Toros El Kurutma Makinesi/EcoMo

EcoMo ergonomik ve ekonomik el kurutma makinesi, en son Japon teknolojisi olan AQ iyonlu antibakteriyel gövdeye sahiptir ve % 99,93’ e kadar bakteri oluşumunu engeller. Ellerden süzülen su el kurutma makinelerinde ilk kez kullanılan seramik ped içerisine hapsolur, fazla su yedek su haznesine birikir.

GROHE GROHE Blue Su Sistemi

GROHE Blue Su Sistemleri, 7 gün 24 saat lezzetli ve içilebilir su sağlar. GROHE Pure Ultrasafe ile şebeke suyu filtrelenebilirken, GROHE Blue Ultrasafe Chilled hem filtrelenmiş, hem de farklı derecelerde soğutulmuş su seçenekleri sunar. GROHE Blue çıkış ucunun, batarya ve perlatörün içinde filtrelenmiş ve filtrelenmemiş su için iki farklı geçiş kanalı bulunur. Bu sayede filtrelenmiş ve filtrelenmemiş su birbirine karışmaz. GROHE’nin profesyonel çözümleri yer, zaman ve nakitten tasarruf sağlar. GROHE Blue®’yu kullanan tüm müşterilerimiz kısa zamanda kendisini amorti eden bir yatırım yaptığını fark eder.

GROHE Termostatik Banyo Bataryası/Grohtherm 2000 New

Dünyanın en hassas termometresi olan cildiniz dikkate alınarak tasarlanan Grohtherm 2000 New termostatik bataryalar, GROHE TurboStat® teknolojisi sayesinde, istenilen su sıcaklığına hızla ulaşır ve duş aldığınız süre boyunca sabitler. GROHE CoolTouch® teknolojisi ise bataryanın ısınmayan yüzeyi ile yanık riskini önler.Tüm bu teknolojilerin yanı sıra şelalelerden ilham alınarak tasarlanan Grohtherm 2000 New, banyolarda estetik bir atmosfer yaratır.

GROHE Lavabo Bataryası/Grandera 3 Delikli

Grandera™ koleksiyonu, krom ve krom/altın olmak üzere iki renk seçeneği ile tüm banyolara şıklık katar. GROHE Squircle geometrik formunu temel alan GROHE Grandera™ ise zamanın ötesine geçen kentsel tasarımı yaratmak üzere daire ve kare formları bir araya getiriyor. Serinin zengin ürün çeşitliliği, beyaz porselenden üretilmiş çeşitli aksesuarlarla tamamlanır. GROHE Grandera™ koleksiyonu, banyonuzu istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir SPA merkezine çevirebilmeniz için çok çeşitli ürünler sunar.

HÜPPE Duş Kabini/Studio victorian

Duş teknesi, küvet ve seramik üstü kullanıma uygun duş kabini