Yukarı Git

PETRA / The Flooring Co.

Hacıosman Bayırı Cad. Cumhuriyet Mah. No:19, 34457, Sarıyer, İstanbul, Türkiye
0212-2876158
0212-2876159

Firma Hakkında

Zemin kaplama malzemeleri sektörünün lider kuruluşlarından biri olan PETRA, 1993 yılında kuruldu. 20 yılı aşkın bir sürede, hızla artan pazar payına ilaveten üstün kalite ve hizmet anlayışı ile kendine sektörde sağlam bir yer edindi.
 
Müşteri memnuniyetini temel prensip olarak benimseyen PETRA, müşteri odaklı çalışır, hızlı çözümleri çok kısa sürede üretir ve uygular. Bünyesindeki profesyonel uygulama ekipleri ve en güncel ekipmanları ile uygulama hizmetlerini de sunar.
 
PETRA, temel firma prensiplerinden biri olarak her zaman bünyesinde çevreye ve insana faydalı ürünler barındırmayı benimser. İyi tasarımları sürdürülebilir yaklaşımlarla desteklemeyi amaç edinen PETRA ürün gamında bulunan tüm zemin malzemeleri, müşteriye kattığı ekonomik değerlerin yanı sıra, Leed, Breeam vb. tüm yeşil bina sertifikalarında en yüksek puanların alınabilmesini sağlar.  Kendi ürün grubunda alınabilecek tüm çevre ve kalite sertifikalarına sahip olan PETRA, çevrecilik ilkesini benimseyen yönetimiyle dünyanın en sağduyulu üreticilerinin de temsilciliğini üstlenmiştir.