Sızdırmaz PP-R Metalli Ek Parçalar

Yüksek kaliteli PP-R hammadde ile yüksek bakır içerikli kırılmaz metalin Dizayn’a özel patentli bir birleştirme teknolojisiyle üretildiği metalli ek parçalarda metal ile plastik tek madde gibi davrandığın için asla sızdırmaz. Ek parça eş değer boru boyutları ortalama %30 daha düşüktür, bu sayede sistemdeki suyun enerji kaybetmemesi sağlanır. Standartların 5 kat üstünde döndürme kuvveti dayanımı sayesinde metal plastiğin içinde hareket etmez ve güvenilir tesisatlar sunar. Dünyada sızdırmazlık garantisi verebilen tek Metalli PP-R ek parçadır.


Boru Ek Parçaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Boru Ek Parçaları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Boru Temiz su borusu Sıcak ve soğuk su borusu Polimer esaslı boru Polipropilen boru
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Dizayn HI-TECH metalli ek parçalar sıhhi tesisat sistemleri ve ısıtma tesisatı sistemlerinde güvenle kullanılabilir. Kalorifer ve kombi tesisatlarında kullanılması tesisatın ömrünü uzatır ve sistemin verimli çalışmasını sağlar.

2Teknik Özellikler

Ø20 ila 63 mm arası çaplarda üretilmektedir.
High Pressure Injection yöntemiyle Dizayn’a özel birleştirme teknolojisiyle üretilmekte olup, asla sızdırmaz. Tork dayanımı standart değerlerin 5 kat üzerindedir metal plastik içinde hareket etmez. Kullanılan metal ağır metal içermediğinden sağlığa olumsuz etkisi yoktur. Konik yapısı sayesinde kaynak bölgesinde iç kesit daralması yapmaz ve ideal kaynak sağlanır.

3Kalite Garanti Belgeleri

TS EN ISO 15874-3, DVGW Belgesi (Almanya), Hijyen Sertifikası (Almanya), GOST Belgesi (Rusya), GOST Belgesi (Ukrayna), Teknik Sertifika (Beyaz Rusya), Agrement Tehnic (Romanya), AENOR