DORMA’nın güvenilir, uzun ömürlü ve üstün performanslı ürün geliştirme stratejisi ile tarafınıza sunulan 01 Serisi Mekanizmalar otomatik kayar kapı sistemlerinde yeni bir sayfa açıyor. 1000 kg ağırlığındaki kanatlarınızın bile kolaylıkla taşınabildiği yeni nesil zincirli mekanizmalar standart boyutların üzerindeki kapılarınız için mükemmel bir çözüm. Bu göz alıcı otomatik kayar kapı mekanizması ile projenize uygun ölçülerde standart profilli kapılarınızın yanı sıra tamamen cam, teleskopik, kanatları kırılabilen (break-out), kurşun dolgulu, ağır endüstriyel veya kurşungeçirmez kapılar da tasarlayabilirsiniz. 01 serisi çok yoğun ve ağır kullanımları destekleyen üstün performanslı çok özel motoru ile diğerlerinden ayrılmaktadır.

Uygulama Alanları

Alışveriş merkezi, havaalanları, süpermarketler, hastaneler, oteller, kamu binaları, endüstri yapıları, stadyumlar gibi çok çeşitli kullanım alanlarında yüksek ve etkileyici geçişler sağlar.

Teknik Özellikler

Zincirli mekanizma sayesinde uzun ömürlü ve güçlü performans garantisi 300-1000 kg taşıma kapasitesi Programlama seçenekleri Profilli, profilsiz veya ahşap olmak üzere tek kanatlı ve çift kanatlı teleskopik, kanatları kırılabilir versiyonları ile otomatik kayar kapı

Kalite Garanti Belgeleri

Dayanıklılık testi ve NATA onaylı 1.000.000 kez açılım testi

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Temsilci, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis

Etiketler
Kapı Kayar kapı Otomatik kapı Kapı motoru Kayar kapı sistemi

Satış Noktaları