LightWorld Dergisi

Firma Hakkında

LightWorld; aydınlatma bilim, sanat ve endüstrisinin dili olma hedefini güden süreli bir yayındır. Bu hedef doğrultusunda akademik çevre, aydınlatma tasarımcıları ve üretici firmaları bir araya getiren bir platforma sahiptir.
 
İçeriğinde her sayı seçilen bir dosya konusu ile beraber, pek çok aydınlatma projesinin tanıtımı ve yeni çıkan aydınlatma ürünleri hakkında bilgilerin olduğu sayfalar ile seçkin mimari aydınlatma projelerine ve konuyla ilgili akademik makalelere yer vererek sektöre canlılık getirme amacı taşımaktadır.
 
Türkiye’ nin en köklü aydınlatma dergisi olan LightWorld, danışma kurulunun da katkılarıyla, titizlikle seçilen bir liste çerçevesinde, Türkiye’nin tüm bölgelerinde bulunan, konuyla ilgili üretici ve distribütör firmalara, mimari proje büroları ile mimar ve iç mimarlara, inşaat mühedisleri ile inşaat taahhüt firmalarına, alışveriş merkezlerinde bulunan  mağazalara, 4 ve 5 yıldızlı otellere, elektrik ve elektronik mühendislerine, tasarımcılara, ilgili belediye birimlerine, akademisyenlere ve devlet protokolüne ulaştırılmaktadır. Ayrıca; konusu aydınlatma, led, yapı, elektrik-elektronik, ve çevre-peyzaj düzenleme olan fuarlarda da dağılımı yapılmaktadır.

Ürünler

LightWorld Dergisi

Teklif İste

Gönder