Yukarı Git

Sahne Perdesi/Premier Wool Serge

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İthalatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Sahne Sistemi ve Ekipmanı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sahne Sistemi ve Ekipmanı teklifinizi hemen alın!
Eramita Mimarlık
Sanayi Mah. Libadiye Sok. No:3 Kat:3, 4.Levent, 34416, Kağıthane, İstanbul, Türkiye
0212-7097090
0212-2841569
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Tiyatrolarda kullanılan kumaşların en işlevseli, aynı zamanda turneler ve kiralama perdeler için idealdir. Dayanıklı, güçlü ve iyi akustik özelliklere sahip bu kumaş, geleneksel sahne maskelemeleri ve çevre perdeler için en popüler kumaşımızdır. Premier Wool Serge, üretilmiş perdeler için J&C Joel standardıdır.
Uygulama Alanları
Tiyatro, sinema, oditoryum, konferans salonları, kültür merkezleri, konser salonları, opera ve balo salonları, performans merkezleri gibi çok amaçlı etkinlik mekanları; stüdyolar, eğitim merkezleri, fuarlar, sergi salonları, dini mekanlar, istasyonlar ve havaalanları, oteller, klinik ve hastaneler
Teknik Özellikler
Ortalama top uzunluğu: 60 m/197 ft
Ortalama genişliği: 150 cm/60"
Metrekare başına ortalama ağırlığı: 565 g/m²
IFR özellikli yün kumaş
Kalite Garanti Belgeleri
BS5867 (Perdeler ve Kumaşlar İçin Kullanılan İngiliz Yangın Geciktirme Standardı), NFPA 701 (USA- Kumaşlar ve Filmlerde Alev Yayılması Üzerine Yangın Testlerinin Standart Metodları), IFR (Doğal Yangın Geciktirici Özelliği, Yüksek Yangın Geciktirici Özelliğe Sahip Liflerden Dokunmuş)