3 boyutlu dekoratif duvar ve tavan panalleridir. Kenarsız veya doğal adonize edilen alüminyumdan üretilmiş kenarlı seçenekleri ile uygulanabilen paneller; düzgün ve eğrisel kenarları ile kompozitler oluşturmaya olanak sağlıyor. Özellikle Acustic Moov ses yalıtımı ve ışık kullanımı konusunda fonksiyonel kullanım alanları oluşturmak için oldukça uygun bir üründür. Ecoustic Moov; istenmeyen gürültüyü hissedilir derecede azaltan bir tasarım çözümü sağlıyor. Orta ve yüksek frekanslar arasındaki tutarlı performansıyla, 0.9' luk etkili bir gürültü azaltım katsayısına ulaşıyor. Ecoustic Moov'un, 0.9' luk gürültü azaltım katsayılı, pürüzsüz hiperbolik eğrisel yüzeyi, herhangi bir duvar veya tavanı, fonksiyonel ve duyumsal bir keçe yüzeye dönüştürüyor. Ecoustic Moov, tek bir renk olarak uygulanabildiği gibi, farklı renklerin bir arada kullanılmasına olanak sağlayan geniş bir renk paletine sahiptir.

Uygulama Alanları

Konsept projeler, hastane, restoran, ofis, tiyatro, oditoryum ve kamusal yapıların duvar ve tavanlarında kullanıma uygundur.

Teknik Özellikler

NRC: 0.90 Ağırlıklı ses emilim katsayısı: 0.95 Maksimum ses emilimi: Class A Yüzeyi: Alüminyum metal, metal laminat, ahşap lamine, renkli laminat, polipropilen, özel baskı, kumaş ve deri Standart: 284 mm x 290 mm Oval: 354 mm x 290 mm

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 5660.1, AS/NZS 1530.3, AS/NZS 3837, AS/ISO 9705 GROPU 1, NRC 0.53 (Standart Tile), NRC 0.67 (Ecoistic Infill)

Marka

Wovin Wall

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Uygulama

Etiketler
Akustik duvar kaplaması 3 boyutlu duvar paneli Akustik panel Dekoratif duvar kaplaması Akustik tavan Bitirme İşleri

Satış Noktaları