Yukarı Git

Tünel Kalıp Sistemi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Köprü ve Tünel Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Köprü ve Tünel Kalıpları teklifinizi hemen alın!
Portisan Portatif Çelik İskele Kalıp Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 2.Etap 26.Cad. No.7, 07040, Döşemealtı, Antalya, Türkiye
0242-2465600
0242-2465656
Kısa Tanım
Tünel kalıp sistemi perde ve döşeme betonunun aynı anda dökülmesini sağlayan ve betona temas eden yüzeylerin sac olarak imal edildiği bir çelik kalıp sistemidir. Tünel kalıp sistemi kullanım koşullarına bağlı olmak üzere 500 defa beton dökümü yapılabilen, kalıp maliyetlerinin minimuma çekildiği, kullanılan iskele sistemleri sayesinde işçi güvenliğinin maksimuma çıkarıldığı, her gün beton dökümünün yapılabildiği bir sistemdir.
Uygulama Alanları
Tünel kalıp sistemi monolitik yapıya sahip olan; konut, hastane, cezaevi ve yurt tipi binaların üretimlerinde kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde yapının büyüklüğüne bağlı olarak iki günde bir ya da her gün bir kat beton dökülebilmektedir.
Teknik Özellikler
1 takım kalıp ile aynı projede 500 defa döküm yapılabilmektedir. Benzer başka projelere, yeni yapılacak kalıp ilavesi ve eski kalıpların onarılması ile düşük maliyetle uyum sağlanabilmektedir. Projelerin en az sürede ve minimum işçilikle tamamlanmasını sağlar. Statik projelerin gerekliliklerine göre 1.5-6.5 m aralığındaki açıklıklarda güvenle çalışılabilinmektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, TSE, TSEK