Yukarı Git

Bitümlü Su Yalıtım Astarı

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Likit Su Yalıtımı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Likit Su Yalıtımı teklifinizi hemen alın!
Keskinim İzolasyon
Battalgazi Mah. Selçukhan Cad. Tesbih Sok. No:22, 34935, Sultanbeyli, İstanbul, Türkiye
0216-5920032
0216-5925723
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Keskinim bitümlü su yalıtım astarı; su ve bitümün özel yöntemler kullanılarak karıştırılması ile elde edilen kullanıma hazır membran ve yalıtım astarıdır. Bünyesindeki su buharlaştıktan sonra, sürüldüğü yüzeyde su geçirmez bir film tabakası oluşur.
Uygulama Alanları
Her marka bitümlü ve yalıtım malzemelerinin uygulanmasından önce astar olarak kullanılır. Üstün yapışma özelliği sayesinde üstüne uygulanan bitümlü membranların yüzeye daha sağlam ve kuvvetli yapışmasını sağlar. Sıcak bitümle parke yapıştırma uygulamalarında şap üzerine astar olarak sürülür. İnşaat kalıplarına sürülerek kalıpların kolay sökülmesi ve düzgün bir yüzey elde edilmesi sağlanır. Beton suyunun kalıpları etkilemesini önler.
Teknik Özellikler
Keskinim astar, soğuk uygulamadır. Takriben % 20 oranında su ile karıştırıldıktan sonra ot fırça ve rulo ile uygulanır. Hava koşullarına bağlı olarak yaklaşık 4-5 saatte kurur. Yağışlı havalarda veya +5°C’den düşük sıcaklıklarda uygulanmamalıdır. Bir kat tam kurumadan diğer kat sürülmemelidir.
Sarfiyat: 400 g/m²
Brüt: 18 kg – Net: 18 lt