Yukarı Git

Kent Mobilyaları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Kent Mobilyası fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kent Mobilyası teklifinizi hemen alın!
İSTON A.Ş. (İstanbul Beton Elemanları ve Hazır Beton Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş.)
Oruçreis Mah. Vadi Cad. No:108 Giyimkent İstanbul Ticaret Sarayı 6.Kat, 34250, Esenler, İstanbul, Türkiye
0212-5378200
0212-5378207
Kısa Tanım
200'den fazla ürün ile şehrin yaşam alanlarında konforu, estetiği, bütünlüğü sağlayan kent mobilyaları üretimi yapılmaktadır. Tasarım ve üretimi İSTON tarafından yapılan çiçeklikler, banklar, sınır elemanları, çöp kutuları, çocuk oyun grupları, pergola ve kamelyalar, otobüs durakları, güvenlik kabinleri, satış büfeleri, taksi durakları gibi geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ürünler beton, ahşap, metal, paslanmaz malzemeden üretilmektedir.
Uygulama Alanları
Park alanları, meydanlar, sahil kenarları, metro ve tren istasyonları, alışveriş merkezleri.
Teknik Özellikler
Kent mobilyaları modern teknoloji ile üretim yapılmaktadır. Beton, ahşap, metal ve paslanmaz malzemelerden estetik, dayanıklı ürünler üretilmektedir. Ahşap ürünlerde dış mekân şartlarına uygun Afrika kökenli egzotik sert ahşap kullanılmakta, metal ürünlerde St37 sınıfı malzeme, paslanmazda ise AISI 316 kalite ürün standartlarına göre üretim yapılmaktadır. TSE standartlarına uygun üretim yapılmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE –ISO – EN 9001 , TS EN 1176-1 , TS EN 1176-2, TS 7941