Kolay, hızlı montaj ve demontaj özelliği sayesinde zaman ve işçilikten yüksek tasarruf sağlayan, son derece emniyetli bir iskele sistemidir.

Uygulama Alanları

Kamalı flanşlı iskele sistemi her türlü cephe çalışmalarında, sanat yapılarında, fabrika silo yapımında, gemi yapım ve onarımlarında, baraj, tünel gibi yüksek perde inşası ve bakımında, asansör kuyularında ve yükün fazla olmadığı uygulamalarda döşeme altında taşıyıcı iskele olarak kullanılan çok amaçlı bir sistemdir.

Teknik Özellikler

Yatay elemanlardan ve düşey elemanlardan oluşmaktadır. Yatay elemanlar 48x2.5 mm, düşey elemanlar alternatifli olarak 48x2,5 mm - 48x3 mm, TSE kalite belgeli, mekanik testlere tabii tutulmuş standart borulardan üretilir. Üretim ISO 9001 kalite standartlarında gazaltı kaynak robotlarında yapılmaktadır. Yatay elemanlarda 4 mm sacdan kurtağzı kullanılmaktadır. Kama kalınlığı 6 mm.’dir. Dikey elemanlar 1 m ara ile flanş kullanılmakta olup üzerinde 38x 3 mm borudan nipeli bulunmaktadır. Döşeme altında taşıyıcı iskele ve cephelerde çalışma iskelesi olarak kullanılabilmektedir. Tabana yerleştirilen ayar mili yardımı ile iskelenin yüksekliği hassas bir biçimde ayarlanabilir ve her türlü engebeli arazide rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Düşey elemanlar ekseni etrafında 360 derece dönüş özelliği, standart ölçülerdeki elemanları ile her türlü mimariye uygulanabilme özelliğine sahiptir. Sistem özel antipast boyalıdır. İsteğe göre galvaniz yapılabilir.

Kalite Garanti Belgeleri

TS EN ISO 9001:2008, TS EN 12810-1

Marka

GÜRBÜZ

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Flanşlı iskele Güvenlikli iskele Çalışma iskelesi Yapı iskelesi Kamalı flanşlı iskele

Satış Noktaları