Yukarı Git

Katlanır Kapı Sistemleri/CF 77

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Alüminyum Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alüminyum Kapı teklifinizi hemen alın!
Reynaers Aluminium
Flatofis İstanbul Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No: 78 2. Kat D Blok No:101-102, 34050, Eyüp, İstanbul, Türkiye
0212-4656032
0212-4656037
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
CF 77, yüksek yalıtım ve konfor ile azami şeffaflık ve estetiği birleştirmektedir. Bu katlanır kapı sistemi, minimum alan kullanımıyla dış mekanı evinize çekerek yaşam tarzınızı en iyi hale getirir. Bu yüksek performanslı sistem, mümkün olan tüm gereksinimleri karşılamak için hem içe hem de dışa doğru farklı açılım tipleri sunmaktadır. Standart katlanır elemanlar dışında, CF 77 ilk kanadı giriş kapısı olarak kullanan, diğer katlanır kanatları etkilemeyen bir ana kapı prensibine sahiptir.
Uygulama Alanları
Ticari binalar ve konutlar, oteller, rezidanslar, alışveriş merkezleri, havaalanları, kamusal alanlar, eğitim ve sağlık binaları gibi birçok yapıda gerek estetik gerek fonksiyonel ihtiyaçların karşılanmasında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
CF 77 için 4 farklı eşik çözümü mevcut olup tüm konfor ve estetik gereksinimleri mükemmel şekilde karşılamak için yüksek performanstan düşüğe ve hatta düz eşiklere kadar seçim yapılabilir. Buna ek olarak CF 77 konsepti pencereler, kapılar ve cepheler ile mükemmel şekilde birleştirilebilir. Ayrıca, CF 77'nin fonksiyonel ve ince hatlı çeşidi de mevcuttur. Bu CF 77-SL çeşidi, daha ince görünen profil çeşitliliği sunar.
Kalite Garanti Belgeleri
Reynaers System 10 Yıl Garanti, ISO 9001:2008, Qualicoat, Qualanod