Alman Kış Bahçesi ve u-PVC Pencere, Kapı, Panjur Sistemleri

Kış bahçesi sistemi özel galvaniz profillerle kaynaksız olarak üretilmektedir. Tam bir iklim dengeleyicisi olan kış bahçesi sistemi Hebeschiebe, katlanır kapı veya sürme vb.alt doğramalarla kullanarak mekânlar genişletilir veya aydınlatma amaçlı çatı sistemiyle yaz kış yaşanacak konforlu yaşam alanları oluşturulur.


Kış Bahçeleri, Seralar ve Mekân Kapama Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kış Bahçeleri, Seralar ve Mekân Kapama Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kış bahçesi Teras kapama sistemi Ahşap kış bahçesi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Villa önüne binanın estetiğine değer katacak bir mekân ilave edebilir, restoran veya kafe önünde en güzide mekânı oluşturabilir, binaların veya ofislerin giriş kısmını oluşturabilir veya yukarıdan aydınlatma amaçlı olarak kullanılabilir. Arzu edildiği takdirde çatı penceresiyle mekân havalandırılır.

2Teknik Özellikler

Kış bahçesi çatı kısmında kırılmaya dayanıklı ve ısı yalıtımlı özel camlar kullanılmaktadır.Camın basacağı PVC profillerin oluşturduğu ısı köprüsü sayesinde yoğuşma oluşmaz. Beyaz rengin yanında düz renkli veya ahşap desenli olarak yapma imkanı vardır. Alt kısımda kullanılacak Hebeschiebe, katlanır, sürme doğramaların kış bahçesiyle birleşim detayları sorunsuzdur.

3Kalite Garanti Belgeleri

RAL-GZ 716/1, DIN EN ISO 9001:2000