Yukarı Git

Polimer Beton Drenaj Kanalı/ACO DRAIN® Multiline

Marka
ACO
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Bakım Servis
Drenaj Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Drenaj Sistemleri teklifinizi hemen alın!
ACO Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.
Büyükdere Cad. No:151 Yonca Apt. B-Blok D:20, 34394, Zincirlikuyu, İstanbul, Türkiye
0212-3475254
0212-3475257
Kısa Tanım
Polimer betondan imal edilen, özel kesiti sayesinde yüksek drenaj ve kendi kendini temizleme özelliği sağlayan Multiline Sistemi, yüksek derecede standardize edilmiş bir arayüz sağlaması sayesinde ihale süreçlerinde tasarımcılara zaman kazandırır. Yatırımcılar ise tasarımda esneklik, işlevsellik ve yüksek dayanım sağlayan bu ürün ile iyi düşünülmüş tasarım ve yapısal çözümlere erişim sağlarlar.
ACO Multiline, özel kesiti sayesinde yüksek bir hidrolik kapasite sunmaktadır. Tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek şekilde değişik ölçülerde sunulabilen bu ürün, eksiksiz bir sistem sağlaması ile planlamada ve uygulamada esneklik ve hız sağlar.
Birbiriyle uyumsuz kanal ve ızgara çözümlerinin neden olduğu problemleri en aza indirmeye odaklanan Multiline Serisi, tam uyumlu ve özel kilitleme sistemli ızgara seçenekleri ile güvenliğe katkı yapar.
Uygulama Alanları
Yağmur suyu drenajının yapıldığı her türlü uygulamada kullanılır. Sokaklar, caddeler, meydanlar, peyzaj alanları, binalar, çatılar, balkonlar, teraslar, park ve bahçeler.
Teknik Özellikler
Polimer betonun içeriğinde polyester reçine, kum ve katkı maddeleri bulunur. Çimento ve su içermez. Betonun zayıf olan çekme dayanımı betona kıyasla çekmede daha güçlü olan polimerik malzemelerin kullanımıyla iyileştirmektir. Betondan üretilmiş ürünlerle kıyaslandığında polimer beton ürünler daha hafif olup dayanımı daha yüksektir. Bu hafiflik aynı zamanda taşıma ve montaj kolaylığı sağlamaktadır. Neredeyse pürüzsüz yüzeyi suyun akışını hızlandırarak daha yüksek hidrolik performans sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, LGA, DIBT, CE – LGA - EN 1433
Referanslar
İstanbul Atatürk Havalimanı
Sabiha Gökçen Havalimanı
Zorlu Center
Borsa İstanbul
Folkart Towers İzmir
İzmir Ekonomi Üniversitesi
Flame Towers Bakü