Yukarı Git

Yanmaz Mineral Dolgulu Alüminyum Kompozit Panel/Alubond U.S.A FR-A2

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Kompozit Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kompozit Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Alubond Alüminyum Kompozit Panel San. Tic. A.Ş.
İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. No:93 Demirhan Plaza K:1, 34522, Maltepe, İstanbul, Türkiye
0216-5181414
0216-5181468
Kısa Tanım
Alubond U.S.A FR-A2 alüminyum kompozit panelleri, EN 13501-1 standardına göre A2-s1, d0 olarak sınıflandırılmış ve sertifikalandırılmıştır. Yapı yönetmeliğine göre 21,5 m’den yüksek binalarda kullanılması zorunlu olan bu yüksek teknoloji ürünü paneller, can ve mal güvenliği açısından tüm yapıları güvence altına almaktadır.
Uygulama Alanları
İç ve dış cepheler, okul, hastane, spor kompleksi, konut binaları, gökdelenler, yer altı ve yer üstü tüm yapılarda cephe kaplama projeleri
Teknik Özellikler
İki alüminyum levha arasına lamine edilmiş yanmaz mineral dolgunun birleşimi ile oluşan Alubond U.S.A FR-A2 kompozit panellerin üst levha kısımları uzun ömür ve üstün koruma sağlayan PVDF boya ile kaplanmıştır. En yüksek yangına tepki sınıfındaki bu paneller, Alubond U.S.A’nın yeni nesil mekanik ve kimyasal birleştirme teknolojisiyle üretilerek sıra dışı bir bütünlüğe sahip olurlar. Yeşil renkli, çevreci mineral bir dolguya sahip olan ürünler, esnekliği ve üstün rüzgar/darbe dayanımını bir arada sunar.
Kalite Garanti Belgeleri
20 Yıl Dış Cephe Garantisi, Exova Warringtonfire A2-s1,d0 class Ürün Sertifikasyonu - ME5063, EPD – Çevresel Ürün Beyanı (Environmental Product Declaration), ISO 9001:2008, TSEK 300