Ahşap kompozit ürünlerin imalinde yenilikçi ürünlerle farkını gösteren Komwood; yeni ürünü olan patentli "Galvaniz Kanallı Profile Vidasız Deck Montaj Sistemi"ni müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Komwood'un sunduğu vidasız deck montajı sistemi ile özellikle iskelelerde kış aylarında dalgalardan korumak adına yapılan sökme ve takma işçiliğinin zorluk ve maliyetlerinden kurtulmak mümkün olmuştur. Ahşap ve plastiğin yüksek performanslarını üstünde toplayan çeşitli renk ve tasarımlardaki Komwood ürünleri, rutubete, suya ve böceklenmeden dolayı çürümeye dayanımlıdır. Kıymıklanmaz, özel yüzey çalışmaları ile sağlanan kaymazlığı, ısı soğurucu özelliğiyle havuz kenarlarında çıplak ayakları yakmaması, kolay işlenebilir olması, özel bakım gerektirmemesi diğer avantaj sağlayıcı özelliklerinden bazılarıdır. Ahşap kompozit ürünler geri dönüştürülebilen ürünler olmasından dolayı çevrecidir.

Uygulama Alanları

Teras, veranda, havuz kenarı, marina, iskele, plaj yürüyüş yolları, park, köprü, merdiven, bahçe, peyzaj düzenlemeleri gibi dış mekân döşeme uygulamalarında kullanıma uygundur.

Teknik Özellikler

5 farklı renk 5 farklı tasarıma sahip deck (1tip masif+4tip delikli) Çift yüzeyli kullanım Kalınlık: 26 mm-30 mm Genişlik: 98 mm/145 mm/164 mm Uzunluk: 4000-6000 mm Toplam sistem yüksekliği: 56-60 mm Karo deck modüler sistem: 300x300 mm ve 500x500 mm

Kalite Garanti Belgeleri

Marka Tescil Belgesi, RoHS Belgesi

Marka

Komwood®

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Taahhüt

Etiketler
Ahşap yer kaplaması Kompozit yer kaplaması Yer kaplaması Dış mekân yer kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları