Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Events

12th IstanbulLight International Lighting & Electricity Equipment Fair and Congress
18 Eylül
12th IstanbulLight International Lighting & Electricity Equipment Fair and Congress
Fairs
Start Date: 18 September 2019, Wednesday
End Date: 21 September 2019, Saturday
Place: Istanbul Expo Center
Intermob 2019
12 Ekim
Intermob 2019
Fairs
Start Date: 12 October 2019, Saturday
End Date: 16 October 2019, Wednesday
Place: TUYAP Fair & Congress Centre, Istanbul
ENTECH - Recycling, Environmental Technologies and Zero Waste Fair
17 Ekim
ENTECH - Recycling, Environmental Technologies and Zero Waste Fair
Fairs
Start Date: 17 October 2019, Thursday
End Date: 20 October 2019, Sunday
Place: CNR Expo Yeşilköy – İstanbul
Natural Stone -15. International Natural Stone, Marble Technologies Fair
23 Ekim
Natural Stone -15. International Natural Stone, Marble Technologies Fair
Fairs
Start Date: 23 October 2019, Wednesday
End Date: 26 October 2019, Saturday
Place: CNR Expo Yeşilköy – İstanbul
ARCHITECT@WORK Istanbul 2019
01 Kasım
ARCHITECT@WORK Istanbul 2019
Fairs
Start Date: 01 November 2019, Friday
End Date: 02 November 2019, Saturday
Place: Istanbul Expo Center
Dubai Big 5 - International Building and Construction Show
25 Kasım
Dubai Big 5 - International Building and Construction Show
Fairs
Start Date: 25 November 2019, Monday
End Date: 28 November 2019, Thursday
Place: Dubai, UAE
Calendar