Zemin / Duvar / Tavan

Alüminyum Çerçeveli Kapı Önü Paspasları
Panele Ekle
ATECO Zemin Alüminyum Çerçeveli Kapı Önü Paspasları

Artlines ve Slimlines markalarıyla üretilen standart ebatlı alüminyum paspas çeşitleridir. Özel bakım gerektirmez, süpürge ve su ile temizlenebilir. Alüminyum paspaslar, ayaktaki suyu ve tozu tutar, ortamdaki kir ve toz oranını ciddi anlamda azaltır.

Slimlines İç Mekan Paspas
Panele Ekle
ATECO Zemin Slimlines İç Mekan Paspas

10 mm inceliğinde Slimlines alüminyum paspas ayaktaki kiri ve tozu tutar, ortama estetik bir görünüm kazandırır.

Artlines İç Mekan Paspas
Panele Ekle
ATECO Zemin Artlines İç Mekan Paspas

Artlines markasıyla üretilen 20 mm iç mekan alüminyum paspaslar, döner kapı paspası, havuzlu paspas gibi uygulamalarda, zemine mükemmel yerleşecek şekilde tasarlanır, üretilir ve uygulanır. İç mekan ve üst kapalı girişlerde daha çok sık dokunmuş sağlam halı şeritler tercih edilir, seçenek olarak yuvarlak fırça da kullanılabilir. Tabanda sesi ve kaymayı önleyen PVC alt fitil kullanılır. İç mekan kapı paspasının kullanılmaya başlanmasıyla bina içindeki kir ve toz oranında gözle görülür azalma sağlanır. Özel bakım gerektirmeyen, süpürge ve su ile temizlenebilen alüminyum paspasların istenilen özel ebatlarda üretimi yapılmaktadır.

Hijyenik Paspas
Panele Ekle
ATECO Zemin Hijyenik Paspas

Hijyenik paspas, çelik çerçeveli hazne içinde, ayakla gelen kiri ve tozu sıyırır, kirin içeri girişini engeller. Dayanıklılığı sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Hijyenik paspas, gıda üretimi yapan fabrikaların üretim alanlarının girişleri, lokantalar, okullar, akaryakıt istasyonları, kimyasal üretim yapan imalathaneler için uygundur.

Artlines Dış Mekan Paspas
Panele Ekle
ATECO Zemin Artlines Dış Mekan Paspas

Artlines markası altında Ateco özel üretimi olan dış mekan alüminyum paspaslar, özel bakım gerektirmez, süpürge ve su ile temizlenebilir. Alüminyum paspasların istenilen özel ebatlarda üretimi yapılmaktadır.

Slimlines Dış Mekan Paspas
Panele Ekle
ATECO Zemin Slimlines Dış Mekan Paspas

Slimlines markasıyla 10 mm olarak üretilen dış mekan alüminyum çerçeveli paspaslar, kiri ve suyu profillerin arasına hapsederek mekanlarınıza geçişlerde ince bir temizlik sağlar. Özel bakım gerektirmeyen, süpürge ve su ile temizlenebilen alüminyum paspasların istenilen özel ebatlarda üretimi yapılmaktadır.