Kompozit Karo/Duostone

Marka: Seranit Porselen

Duostone, porselen yer karolarına tamamen geri dönüştürülmüş malzemeler ve gaz seramikten yapılmış olan SERAFOAM®’un yapıştırılmasıyla elde edilir. Karo başına yalnızca 16 kg ağırlığındadır ve beton ya da doğal bir taşa kıyasla son derece hafiftir. Dış ve iç mekanlarda yükseltilmiş döşeme üzerine ya da stabilize kum yatağına doğrudan uygulanabilir. Yükseltilmiş döşeme üzerinde kullanıldığında 730 kg/m² kuvvete kadar dayanıklılık gösterir. Dış mekan ve teraslarda, Duostone’u yükseltilmiş döşeme ile birlikte kullandığınızda, zemin suyunu gizli olarak drene edebilir, zemin altındaki tüm tesisata hızlıca ulaşabilirsiniz. Yükseltilmiş döşeme ile iç mekanlarda da kullanılabilir. Bu sayede iç mekan ve dış mekanlar arasında görsel bütünlük sağlanabilir. Geniş renk ve yüzey seçeneğine sahiptir. Seranit portföyünde yer alan ve 60x60 boyutlarında üretilen bütün porselen karolarla, mat, lappato ve full lappato yüzey seçenekleri ile üretilebilir. Kapalı gözenekli köpük yapısı sayesinde hem hafif, hem de termik açıdan yalıtkandır. Bu nedenle iyi bir izolasyon malzemesidir. Su ve nem emmez özelliği sebebiyle daima kuru kalır ve donmaya karşı dayanıklıdır. Hammaddesi endüstriyel seramik prosesinden geri dönüşüm amaçlı toplanan malzemelerden meydana geldiğinden doğal ve ekolojik bir malzemedir. Aynı zamanda uygulaması kolaydır ve uzun ömürlüdür.


Yükseltilmiş Döşeme Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yükseltilmiş Döşeme Sistemi teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Yer karosu Porselen karo Dış mekan zemin kaplaması Yükseltilmiş döşeme Granit yer kaplaması Altın Çekül Yapı Malzemesi Ödülü
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Teras, balkon, bahçe, garaj, alışveriş merkezleri ve veranda gibi her türlü dış mekan için kullanılabilir.
Dış ve iç mekanlarda yükseltilmiş döşeme üzerine ya da stabilize kum yatağına doğrudan uygulanabilir.

2Teknik Özellikler

Ebat (cm/inch): 60x60/24’’x24’’
Net ebat (mm): 600x600
Kalınlık (mm/inch): 40,0/1.56’’
Adet/kutu: 1
m²/kutu: 0.36
Kutu/palet: 30
m²/palet: 10.80
Kg/palet: 575

3Referanslar

Tegel Group-Hollanda
Amsterdam Bahçe fuarı 2015