Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Klinker

Marka: Kaleseramik

Klinker ürünleri, bina cephelerinde, havuz kenarlarında ve dış mekânlarda merdiven basamak ve aksesuarlarıyla birlikte bütünsel çözümler sunuyor. %0,5’in altında olan su emme kriteri ile Klinker, muadili olan (cotto, tuğla vb.) ürünlere göre üstün avantajlarına sahip. Bu değer, porselen özellik kazanan Klinker ürünlerini; dona dayanıklı, fiziki dayanımı yüksek, renkleri solmayan, doğal görünümlü, üstün nitelikler taşıyan bir seçenek haline getiriyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Klinker ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Klinker Yer kaplaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yapıların iç ve dış mekânlarında, yer ve duvarlarda, her türlü yüzeyde çeşitli biçimlerde, kimya, petro-kimya, gıda sektörlerinin üretim tesislerinde, sırsız olarak kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Klinker Slim Cephe Karosu: Kırmızı, bej, hardal, moka, beyaz, gri renklerinde ve 20x40, 20x45, 20x60, 20x80, 30x60 ve 30x90 cm ebadında.
Yer karosu: Kırmızı, bej renklerinde ve 24x49, 33x33, 24x36,5 cm ebadında.
Aksesuarları: Merdiven alınlığı, merdiven basamağı yanağı, delikli yağmur kanalı, yağmur kanalı köşe, süpürgelik, merdiven basamağı, merdiven süpürgeliği, harpuşta, yağmur kanalı

Diğer Ürünler