Taşyünü Asma Tavan Sistemi ve Profilleri

Marka: USG, Donn

Mineral fiber panellerin üreticilerinden olan USG Interiorst East ‘den ithal edilen taşyünü paneller ve Donn Product ürünü T profiler ile gerçekleştirilecek olan asma tavan sistemidir. Kullanılan profil sistemi Donn Click, bir patent olup; tüm profiller sistemin hataya meydan vermeden tavanda oluşturulmasını sağlamaktadır. Diğer profil çözümlerinde özellikle büyük açıklıklı büyük alanlarda profili düzgün bir hat oluşturmak bir ustalık işi olmakta ve büyük çaba gerektirmektedir. Donn Click profil sisteminde böyle bir çaba gösterilmeksizin düzgün hatlar oluşturulmakta ve montaj süresi kısa olmaktadır.


Taşyünü, Camyünü Asma Tavan fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Taşyünü, Camyünü Asma Tavan teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Asma tavan profili Asma tavan Taşyünü asma tavan Tavan paneli Akustik panel Asma tavan paneli
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Fabrikalar, bürolar, bankalar, oteller, hastaneler, marketler, showroom ve mağazalar gibi gürültü kontrolünün istendiği yerler dışında, yüzme havuzları, mutfak, gıda endüstrisi, ilaç fabrikaları gibi özel teknik şartların mevcut olduğu mahallerde; diğer bir değişle asma tavan gerektiren her yerde kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Taşyünü tavan paneli; 600x600 mm boyutunda mineral fiber esaslı, akustik, dekoratif asma tavan panelidir. Yangına dayanıklılık,ses yutma özelliklerinin yanı sıra, görünüm yüzü beyaz boyalıdır. Yumuşak bir fırça veya vakumlu bir süpürge ile temizlenir, tekrar boyanabilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, CE, TUV, CERT