Taşyünü Asma Tavan Sistemi (Kopya)

Marka: USG, Donn, Rock Ceiling, Sheetrock

Rock Panel; ülkenin yapı sektörünün taşyünü asma tavan, metal asma tavan, akustik alçı tavan ve akustik ahşap tavan sistemleri konusundaki gereksinimleri karşılamak üzere hizmet vermektedir. Firma yurtdışı USG firmasının 20 yıldan beri Türkiye Distribütörü olup, Daha mükemmelini sunmak ilkesi doğrultusunda, malzeme kalitesi, akustik performans, yangın dayanımı, estetik ve fonksiyonellik arayışı ile mimari tarzı oluşturma konusunda taleplere cevap veriyor.


Taşyünü, Camyünü Asma Tavan fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Taşyünü, Camyünü Asma Tavan teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Asma tavan Taşyünü asma tavan Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ofisler, hastaneler, fabrikalar, showroomlar, prestij binalar, alışveriş merkezleri, oteller, okullar, bankalar, marketler, mutfak ve gıda endüstrisi, iş merkezleri; diğer bir deyişle asma tavan gerektiren her yerde kullanılmaktadır.

2Teknik Özellikler

Taşyünü tavan panelleri 600x600 ebatlarında, SQ oturmalı kenar, SLT Sarkmalı kenar, 32°C'de, %70-%95-%100 RH bağıl neme dayanıklılık, korozyona karşı dayanım, A2-s1 –d0sınıfında 120 dk yangına dayanım, %90 kadar ışık yansıtma özelliği plakalar ile USG’ nin size sunduğu Patentli klips sistemli kendi kendine hizalama özelliğine sahip click geçmeli, T profil sistemi.
Hiçbir başka alete gerek kalmadan kendi kendine sökülebilme özelliği

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, CE , TUV, CERT