Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Açık Alan Spor ve Fitnes Aletleri, Açık ve Kapalı Spor Alanı Yer Kaplaması

Marka: Doapark ve Tizzy

Firmanın entegre tesisinde Avrupa kalite normlarına uygun olarak Tizzy ve doapark markalarıyla ürettilen açık alan fitness spor aletleri ve kauçuk zemin kaplama malzemelerinin yurtiçi ve yurtdışında satışı yapılmaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Açık Alan Spor ve Fitnes Aletleri, Açık ve Kapalı Spor Alanı Yer Kaplaması ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çocuk oyun parkı Çocuk oyun saha kaplaması Fitness aleti Kauçuk yer kaplaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Açık ve kapalı spor sahaları, belediyelerin halka açık parkları, siteler ve kooperatifler, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, kreş ve okullar, dinlenme tesisleri, lojmanlar, benzin istasyonları, atış poligonları, padoklar, hipodromlar, tutukevleri, askeri kurum ve kuruluşlar.

2Teknik Özellikler

Açık alan fitness spor aletleri ve kauçuk zemin kaplama ürünlerinde kullanılan tüm malzemeler zor kullanım koşullarına ve dış mekâna uygun, güneş ışınlarına ve hava şartlarına dayanıklı, insan sağlığına tehlike oluşturmayacak şekilde Avrupa ve TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001-2000, ISO 14001, TSE EN 1176, TSE EN 1177, TÜV, OHSAS 18001, TS 7941, TS 3450, CE