Ticari Tip Rulo PVC Zemin Kaplaması

Marka: LG HAUSYS Floors

Özellikle Durable ve Decotile serileri ile yoğun trafiğin olduğu tüm alanlarda kullanılan zengin renk ve desen seçeneği mevcut, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir PVC zemin kaplamalarıdır. Calmpasso ve Comfort serileri ile bu özelliklerin yanı sıra akustik ihtiyaçlara da cevap vermektedir. Estetik ve kaliteyi bir araya getiren LG HAUSYS Floors, ürünlerindeki desen seçenekleri ile farklılık yaratarak, kullanıldığı mekânları ayrıcalıklı kılar.


Polimer Kökenli Yer Kaplamaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Polimer Kökenli Yer Kaplamaları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Antibakteriyel yer kaplaması Antistatik yer kaplaması Heterojen PVC yer kaplaması PVC yer kaplaması Yer kaplaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Tüm ofis alanları, hastaneler, okullar, spor salonları, üniversiteler, sinema, konferans, sergi salonları, havaalanları, bankalar, oteller, kütüphaneler, mağazalar, fabrikalar, elektronik cihaz üretim tesisleri, depolama alanları vb. alanlarda kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Yüzeyindeki PUR güçlendirmesi ile cila gerektirmez, bakımı kolaydır. 10 yıl garanti belgeli, antibakteriyel ve antistatiktir. Kullanım sınıfı ticari 34 ve endüstriyel 43. sınıftır.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, CE Sertifikası