Linolyum

Marka: Marmoleum

Forbo Marmoleum çok yönlülük, dayanıklılık ve sağlamlık demektir. Modern ve çağdaş mimariyle ekolojik ve ekonomik değerleri bir araya getiren Marmoleum tamamen doğal hammaddelerden oluşturulmuş bir malzemedir. Esnek zemin kategorisindeki sürdürülebilir ürünlerin başında gelen Marmoleum artık, çift UV katmanlı Topshield2 tabakasıyla, maliyet ve performans olarak etkili çözümü sunuyor. Forbo Flooring'de Marmoleum'u özel yapan şey, 12 aylık bir sürede yetişen ve yenilenen doğal çevreden elde edilmiş hammaddelerden oluşmasıdır. Doğal kaynakları en verimli şekilde kullanan Forbo Flooring Marmoleum koleksiyonu %97 çevreye duyarlı doğal hammaddelerden üretiyor. Marmoleum koleksiyonu; keten tohumu yağı, reçine, odun talaşı, kireç taşı ve tamamen doğal pigmentlerden oluşan ve plastikleştirici içermeyen homojen yapısıyla doğal olarak bakteriyostatik özelliğe sahip ve bu yönüyle insan sağlığına en uyumlu iç mekan zemin kaplamasıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Linolyum ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Okul, sağlık merkezleri, ofisler, perakende mağaza zincirleri, dinlenme-konaklama tesisleri ve kamu binaları gibi trafiği yoğun olan mekanlar

Topshield2'nin doğal antibakteriyel özelliği sayesinde daha az temizlikle daha hijyenik mekanlara sahip olmak mümkün. Malzeme yapısı gereği antibakteriyel olan Marmoleum, sahip olduğu Topshield2 yüzey koruması sayesinde minimum temizlik ve kimyasal kullanımı ile hijyenik mekanlar için en uygun zemin çözümü olarak öne çıkıyor.
Doğal olarak bakteriyostatik
El dezenfektanlarına karşı dayanıklı
Lekelere karşı geliştirilen bir ürün
Etkili, temizlemesi kolay ve kuruması hızlı
Toprak ve tozlanmalara karşı kir tutmayan yapıya sahip
Zeminde daha az çizik bırakıyor
Bakımı kolay