Özel Efektli Boya | Legno Ahşap Görünümlü Dış Cephe Boyası


Nippon Paint Legno, su bazlı, saf akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, yarı mat, yüksek renk dayanımı ve su iticiliğine sahip, dekoratif çift bileşenli son kat dış cephe boyasıdır. Yüzeye ahşap ve eskitme görünümü verir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Özel Efektli Boya | Legno Ahşap Görünümlü Dış Cephe Boyası ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Nippon Paint Legno (Legno+Solüsyon şeklinde), dış cephe macunu ile düzeltilmiş düz yüzeyler, poliüretan baskı levhalar, çimento esaslı söveler, düz ve yalı baskı desenli yüzeylerde Nippon Paint Orbis İpeksi Mat Dış Cephe Boyası veya Nippon Paint Neon Silk Dış Cephe Boyası uygulanmış, yüzey üzerinde uygulanmalıdır.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint Legno özel pigment ve bağlayıcı sistemi sayesinde renklerinin canlılığını uzun süre korur. Silikon modifiyeli bağlayıcı sistemi ile yüksek su iticiliğe sahiptir. Yarı parlak özelliği sayesinde yüzeylerde dekoratif bir doku oluşturur.

Ağır iklim şartlarına karşı geliştirilen formülasyonu sayesinde boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Uygulandığı yüzeylerdeki yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Uygulama sırasında sıçrama ve damlama yapmaz.

Nippon Paint Legno Solüsyon bileşeni, Nippon Paint Legno ile karıştırılarak kullanılır. Tavsiye edilen oranlarda kullanılması son kat boya uygulaması ve performansı açısından önemlidir. Boyaya istenilen desenin verilmesi için uygun çalışma süresini sağlamaktadır.


SARFİYAT
Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta, Nippon Paint Legno + Solüsyon ile (1:1 karışım oranında) 20-25 m² arasında alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
Nippon Paint Legno: 13.5 L, 2.5 L
Nippon Paint Legno Solüsyon: 1 L